Türkiye'nin diğer ülkelere göre olumlu ya da olumsuz farkları?

Hepimiz vatan sever olarak bayrağımıza ülkemize çok düşkünüz Türkiye gerek yiyecekleri gerek kültürü gerekte insanları bakımından çok sevilen bir ülke ama tabiki diğer ülkelere nazaran farklı bakış açılarımızda var örneğin LGBT (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Trans) ülkemizde hoş karşılanmayan bir topluluk ya da bugün kısa bir şort giyip dışarı çıkmak namus meselesi olarak görülüyor en basitinden bazı ülkelerde cinsel birliktelik yaşam biçimi olmasına rağmen bizim ülkemizde "evlenmeden olmaz" kavramı kullanılıyo bunlar sadece benim gördüğüm olumsuz farklar peki ya sizin olumlu ya da olumsuz gördüğünüz farklar neler? Türkiye'nin diğer ülkelere göre olumlu  ya da  olumsuz farkları?

0|3
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Özel görüş yazardım ama açıkça gay olduğumu itiraf edicem o yüzden gizli üye olarak yazıyorum ve sorunu beğeniyorum :)
    Bir gay olarak tesekkur ederim LGBT icin :)

1|0
    0|0
    • 14gün

selam bende yakında travesti olucam ama seks işçisi olmak istemiyorum umarım bana işimi yaptırırlar bu ülkede :(

• 11gün

Cok tesekkur ederim :)
      Siteyw yeni girdim ogunden sonra takip ediyorum :)

• 11gün

Sorun değil😄

En İyi Kız Görüşü

• Ülke su an cok daha güzel noktalarda olabilirdi ama malesef siyaseten bizi cökertiyorlar...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türkiye toplumsal açıdan diğer ülkelere göre denetleme organları çok ayıf veya hiç yok gibi, eee! tabi ki bu o ülkede yaşayan topluma bağlı bir durumdur, yardımlaşma konularında oldukça iyi olan bir milletiz, bu sebepten çokça derneklerimiz var, iş denetlemeye veya haksızlıkları ortadan kaldırmaya geldimi örgütlenemiyoruz, bunun sebebini anlayamamak pek zor değil gibi; Gasp, adam yaralama, dolandırıcılık, haksız kazanç, hilecilik, hakka tecavüz, dolandırıcık dendimi de örgütlenme olarak dünya çapını aşıyoruz.

1|0
    0|0
  • Eğitimsizliğimiz.

1|0
    0|0
  • Milliyetçiliği bırakın ve olaya objektif bakın lütfen şöyle yabancı bir gözle, sizce burda neden yaşanmalı? yaşamak için geçerli bir sebep?

(ailem var falan hariç he)

1|0
    0|0
  • Tek güzel yanımız MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...