Babasının yokluğunu hisseden var mı?

Ben 3 aylıkken bırakmış babam beni, şimdide görüşmüyoruz sevemedi beni. Ama ben ne zaman mutlu baba kız görsem ağlarım kendi babamı özlerim. Siz babanız yanınızdayken kıymetini bilin, yokluğu çok zor.

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Valla benim ki yaşıyor ama varlığı ile yokluğu bir , aydan aya para vermeye gelir o kadar onda da az vermeye çalışır..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin adina uzuldum Canim benim ama belki azda olsa icini rahatlatirim diye dusunuyorum. Bak Canim bende senin aksine Babamla ayni evin icindeydik ama babam benimle ne kucuklugumde ne buyuklugumde ilgilendi. Hep gezdi tozdu kumarda hem vaktini hem parasini yedi. Cok kufur Eden ve sinir/problemli oldugu icin kucuklugumden beri hic bir sevgi olusmadi ki öz ve öz Babam. Ama Annem hem Babam hem Annem oldu. Bugun 23um ve inan icim ona karsi bos. Yillardir ayni evin icinde yasayan yabanciyiz..
    Hatta buyudum problemlerini beni dahil etmeye basladi. Unv kazandigimda 19dum, seni okutucak halim gucum yok diyip bide ustume borc cekmeye calisti. Bende hem part time calistim hem okudum. Ve bu sene bitirdim okulumu ve iyi bir maasim var. Ve gel görelim ki , benimle ya da ailesiyle hic ilgilenmeyen , kandiran Adam 4yildir benden para ister oldu isi ve maasi oldugu halde...
    Sen dysun , bu piskolijiyle buyudum bugun kimseye guvenemez hale geldim. 9 ay boyu onla konusmadim gecen gune kadar oda mecburiyetten, ertesi Gun yuzsuzlugnu yine gösterek para istemeye calisti , ben napiyim yani böyle babayi...
    Keske hic Babam olmasaydi diyorum bende, oyudden herkes Anne baba olmayi hak etmiyo malesef.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• benimde babam yok kardes takma o kadar Allah nasil uygun goruyorsa oyle olur

0|0
    0|0
  • Çok özlüyor musun

0|0
    0|0
  • 1 yil once vefat etti tamm anlasamazdik ama birbirimizi hic kirmazdik yinede. ozluyorum tabiki ruyamda goruyorum yine anlasamiyoruz

0|0
    0|0
  • Ayni durumdayiz biliyo musun epeyce hayal kurdum sonra gercek olmayacagini farkedince pes ettim

0|0
    0|0
    • Hep eksikliğini hissediyorum ne acı

• Alışılıyor mecburen

• Yapcagi en iyi sey evlen iyi bir esin olsun sende cok iyi bir anne ol yasayamadigin hersyei evladinla yasa

• ne babası ya

0|0
    0|0
  • bir baba nasıl bırakır çocuğunu. Özellikle kız çocuğu

0|0
    0|0
  • Hayır hissetmıyorum.

0|0
    0|0
  • Skmisim babasini

0|0
    0|0
  • Kiyamam ağlama gel dertleşelim

0|0
    0|0
  • peki seni kim buyuttu?

0|0
    0|0
    • Annem, annemin ailesi

• İliskim yok oyle bir tercihimde yok

• tamam kizma

Kızlar Ne Diyor 13

• varken yok olması daha kötü inan

0|0
    0|0
  • baba konusuna girersek dağılırım ben

0|0
    0|0
  • ben hic bir zaman dert etmedim babamdan uzak yasamama ve hicde duygulanmadim ama her karakter guclu degil , umarim mutlu olursun :)

0|0
    0|0
    • Neden kötü bir adammıydı

• bence annen yanindaysa eksik degilsin tam tersine anne hem babadir hem annedir , o adami dusunmeye luzum yok bosuna uzluyorsun

• @kizcerumelii46 merhaba bişey soracaktım

• Benimde babam yok çokta kötü bir hikayemiz var seninle aynı duyguları paylaşıyoruz ben yıllardır bir baba hayaliyle yaşıyorum Allah kimseye yaşatmasın bunu

0|0
    0|0
  • Annenizin de kıymetini bilin...

0|0
    0|0
  • Babam da bizi daha doğmadan terk etmiş ve benim çok gücüme gidiyor. Görüşmeye bile gelmedi bir kez aradığımda

0|0
    0|0
  • Aynen.

0|0
    0|0
  • Bende 12 yasımda tanıştım babamla ama iyiyiz cok şükür. Siz de iyi olun insallah

0|0
    0|0
  • Senin duygularını anlıyorum kardeşim. Bende aynı durumda sayılırım.

0|0
    0|0
  • Benim ki başımda da ne oluyor ki varlığı yok gibi..

0|0
    0|0
  • Benim babam da bizi terk etmiş. Böyle insanlardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumla karşılaşmadım ama 3 aylıkken bebeğini terkeden bir babayı özlemem

0|0
    0|0
  • Senin duygularını az çok anlayabiliyorum, babam, ben 8 yaşındayken yurtdışında çalışmaya başlıyor, 6 ayda 1 görüşebiliyoruz sadece ( onlarda en fazla 1 hafta oluyordu)

0|0
    0|0
    • Biz toplasan en fazla 5 kere görüşmüşüzdür

• Seninki daha zor , baba başka oluyor ya, kızların yani bizlerin ilk aşkıdır babalar...

• Benimde ilk hayal kırıklığım babam oldu ne diyim kader..

Yükleniyor...