Bayanlar eşiniz iyi kazansa da çalışmak ister misiniz? Erkekler iyi kazanıyorken eşinizin çalışmasını ister miydiniz?

Yani ideal olarak soruyorum, zorla çalıştırmamak anlaminda değil, hani çocuklar akşam eve gelip yemek yapmak, evdeki düzen, hem işe hem eve yetememek anlaminda, bebeğini kendisi büyütemeyen eve gelince yemeğin hiç hazır olmadığı, eve geldiklerinde 2. mesaisi başlayan kadınlara ait evler icin? düşüncelerinizi merak ettim, teşekkürler

0|1
11|10

Erkekler Ne Diyor 10

• neden çalışmak gerektiğinin farkında değilsin.
    çalışmak para kazanmak için yapılan bir uğraş değildir. Senin anlayamayacağın kadar farklı enstrüman vardır çalışmanın insan hayatına kattığı.

0|0
    1|0
    • 16gün

calisilmali ya da calisilmamali diye net bir yargi yok farkindaysan beni ne kadsr taniyorsun da boyle hukumler veriyorsun ki senin sorunun egonin k. cindan buyuk olmasi dostum

• 15gün

Seni tanıyor muyum. Baa dostum didin 😀😜

• Belki daha hafif bir iş olabilir ama bence herkes çalışmalı, ülke olarak daha çok işimiz var

2|0
    0|0
  • Maddiyattan ziyade sağlık problemi yoksa ve çocuk okula başlayınca çalışmasını isterim. Ev işleri için yardımcı biri çalıştırılabilir.

0|0
    0|0
  • Kadının çalışmasına karşıyım.
    Kadının yeri evidir.
    İyi bir üniversitenin iyi bir bölümünden mezun ev hanımı eş istiyorum, maaşım ikimize yeter de artar.

0|0
    2|0
  • maddi sıkıntım yok eşim çalışmasa daha iyi olur ya da çalışıyorsada hafif bir iş olması önemli, elimden geldiğince yardımcı olurum herşeye ama yoğun çalışan birini istemem kesinlikle

0|0
    0|0
  • Çalışmalı

0|0
    0|0
  • eger cocuk varsa cocugun anneye cok ihtiyaci oldugunu dusunuyorum kucuk yaslarda iken. calismamasini tercih ederim cocuk olduktan sonra. ondan oncesi ise tamamen kendi bilecegi bir konu

0|0
    0|0
    • 16gün

diger arkadasim da 6 aylikken bakiciya birakti mecburen bakacak kimse yoktu bence cok zor bir durum ben mi abartiyorum acaba bebegini aksama kadar yabanci birine emanet etmek😨

• 16gün

peki calismayan kadina erkegin saygisi kalmaz mi acaba🤔

• 16gün

erkegin olgunluguna gore degisir. ben yolda cocuguyla birlikte okula gidip gelen anneleri gordugum zaman bile icimden ne guzel diye bakakaliyorum. annelere saygim buyuk :)

• aylık 8 bin tl gelirim olsa eşimin çalışmasını istemezdim

0|0
    0|0
  • ben eşimin çalışmasını istemem

0|0
    0|0
  • Calissin tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Mesele para değil üretmek. Bu kadar sene kaynanamla altın günü gezmek için dirsek çürütmedim herhalde

1|0
    0|0
    • 16gün

is arkadasimin bebegi her sabah pesinden agliyormus ise zor geliyorum diyordu o nedenle farkli sebepler olabilir bence ilerde is mi cocuklar mi diyebilinecek.. hmm bilemiyorum

• 16gün

yasin 21 sanirim ilerledikce degisiyor dusunceler😊

• 16gün

Belki değişir bilemiyorum.. :)

• iyi kazansa da çalışırım. en azından iyi bir şeylere harcardım parayı..

0|0
    0|0
  • Ben çalışmak istiyordum fakat eşim istemedi işi bıraktım gayet memnunum keyfime bakıyorum

0|0
    0|0
  • eğer severek yaptığım bir meslek olsaydı çalışabilirdim ama olmadigi için çalışmayı dusunmuyorum ev kadınlarını küçük gören zihniyeti de kınıyorum😒

0|0
    0|0
  • kadın kendi ayaklarının üzerinde durmalı fakat evinde de vakit geçirebilmek adina ona uygun iş tercih etmeli diye düşünüyorum😉

0|0
    0|0
    • 16gün

herkes yarim gun calisamiyor ogretmenler gibi ogretmenlerin bile tam gun calisani var🤔

• 16gün

sabah 8 aksam 6 calisiyorsa? buyuk sehir 1 saatte evde olursun 7 gibi ve evde mesai yeni basliyor yani bilemedim

• 16gün

Evet haklisn heleki ıstanbul da yaşıyor san hayat tamamen durmuş oluyor fakat yapacak bisy yok yere sağlam basmak gerek ekonomik özgürlük için tabi bu benm fikrim😉

• Kendi işimin patronu olup çocuğum olduğunda elimi ayağımı işlerden kesmeyi düşünüyorum, çocuk biraz büyüyünce işe başlarım tekrar

0|0
    0|0
  • evet isterdim

0|0
    0|0
  • Çalışırdım

0|0
    0|0
  • Çalışırım tabii

0|0
    0|0
  • Yok kız ne çalışcam gri pijamamla keyfime bakarım valla

0|0
    0|0
    • 16gün

bugun bir gri pijama yorumu daha mi yapmistin sanki😊

• 16gün

Evet yaşasın evli kadınların gri pijamaları :D

• 16gün

hahahahha

• Eh heralde. Hayatı evlenip çocuk yapmak olarak gören vasıfsız kadınlardan değilim. Gelecek planlarım var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...