Sadece iyilerin olduğu bir yer yok mu?

Sapıkların, tecavüzcülerin, çocuklara yan gözle bakabilenlerin arasında yaşamaktan utanıyorum. Kuru ekmek yemeğe razıyım böyle bir yer varsa gideyim.

0|1
4|32

Erkekler Ne Diyor 32

• ''Çocuklara yan gözle bakabilenlerin'' derken biraz garip olmuş sanki bu iş zormuş gibi göstermişsin, halbuki zor değil, bakmayan ve bakamayan yok gibi poahaha :)))) Yanlış anlama beni, yanlışını dümdüz düzelttim. Şimdi şöyle: ''Nerede çokluk orada mokluk'' deyiminden yola çıkarak nüfusu az olan şehirleri tercih edebilirsin, en azından bu etkenler aza iner

0|0
    0|0
  • Dünyanın neresine gidersen git öyle bir yer yok. Şurda bile namaz kılanı abdest alanı yobaz diye dışlıyorlar ya da diğerleri diğerlerini birbirini tanımadan etmeden dinsiz diyorlar. Saygı sevgi hoşgörü kalmamış. Yurt dışı diyorlar ordada çeşitli şekilde dışlamalar var. O senin istediğin yer anca olsa olsa cennet olur

0|0
    0|0
  • Masallar var.

0|0
    0|0
  • öyle bir yer yok ama bunu sen yapabilirsin. sen iyi olmalısın öncelikle sonra etrafındaki insanlara iyi olmayı öğretmelisin.

0|0
    0|0
  • Tüm insanlardan uzağa gidersen öyle bir yer bulursun muhtemelen. Ya da herkesin bahsettiği ıssız adayı bulmak zorundasın.

0|0
    0|0
  • yok maalesef

0|0
    0|0
  • Öyle bir yer varsa bende gitmek istiyorum

0|0
    0|0
    • 16gün

Bence bir mahalle kurmalıyız çocuklarımızı gönül rahatlığıyla yakan top oynamaya gönderebileceğimiz. Acıktıklarında sepetle ekmek arası peynir domates uzatabileceğimiz küçük bir yer olsa bile yeter

• 16gün

O zaman bizim köye gidek hem mal yayarlar hemde çocukluğunu yaşarlar. Tertemiz doğa şehir hayatından uzak

• benim kalbim

0|0
    0|0
  • Sözde müslüman ülkeler dışında ki ülkelere bak görürsün

0|0
    0|0
  • Mars

0|0
    0|0
  • Norveçe git

0|0
    0|0
  • İsviçre de bu olaylar olmakla birlikte çok azdır

0|0
    0|0
  • Cennet :)

0|0
    0|0
  • İzmir 120km uzaklıkta deniz kenarı ıssız insanların olmadığı yerler Her hafta can atarım gitmek için.

0|0
    0|0
  • İskandinav bölgelerinde suç oranı çok az.

0|0
    0|0
  • Var tabi oyle bir yer

0|0
    0|0
  • cocuk tecavuzculeri direk idam edilmeli onlarin yasamaya hakki yok

0|0
    0|0
  • finlandiya.

0|0
    0|0
  • taze bitti

0|0
    0|0
  • malasef yok öyle bişey olsaydı herkez giderdi

0|0
    0|0
  • Yobazların olmadığı bütün ülkeler uygundur.

0|0
    0|2
  • Yurtdışı

0|0
    0|0
  • Yok ole bir dunya

0|0
    0|0
  • her insan farklıdır

0|0
    0|0
  • cennet

0|0
    0|0
  • Maalesef :(

0|0
    0|0
  • var.. ama soylemem

0|0
    0|0
  • bulursan banada şöyle bende geleyim

0|0
    0|0
    • 16gün

Bence bir mahalle kurmalıyız çocuklarımızı gönül rahatlığıyla yakan top oynamaya gönderebileceğimiz. Acıktıklarında sepetle ekmek arası peynir domates uzatabileceğimiz küçük bir yer olsa bile yeter

• 16gün

ben öyle bir mahallede büyüdüm işte

• yokk

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...