Neden zengin kızını alma fakir kızını al diyorlar?

Benim bir yaşlı amcam var komşumuz, kendi babam gibi görüyorum o da kendi evladı gibi görüyor beni. Konusmalarimizda söyle birsey dedi.. Kaç tane zengin kız buldu bana babam ben gitmedim istemedim dedi, fakir olsun yoklukta ben babamın evinde gördumde burda hiç bişey görmedim demesin dedi, bana da sürekli benim kızım ol diyor. :D neyse, karısı da fakir birinin kızıymis, cok ta iyi insanlar gerçekten, hayatım da gormedigim anne baba arkadaş komşu samimiyetini onlardan gördüm adeta...

0|0
6|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Genellleme yapmak yanlıs olsa da zengin bir aileden gelen kız küçüklükten beri istedigi seyi elde etmis , kaybetmenin ne oldugunu pek bilmeyen bir kızdır. Böyle bir kız kendi ayaklarının üstünde durmasını da bilir , ekonomik özgürlügü de vardır bu durum -diger es de cok zengin degilse- evlilige de yansır kadın hep baskın taraf olur ve aklı hap kapıda olabilir

1|0
    0|0
  • Amca doğru diyor. Zengin kızın gözünü doyurmak mutlu etmek çok zor çğnkğ zaten herseye ulaşmış. Ama elin dara düşse yokluğu asla bilmez dayanamaz. Anında satar adamı

0|0
    0|0
  • Fakir kızı candır herşeye razı olur 😂😂 buradan tüm fakir taliplerime selam ederim 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Kaprislerden sıkılma diye

0|0
    0|0
  • Tecrübe konuşuyor :D

0|0
    0|0
  • sen fakir misin 😊

0|0
    0|0
  • kadını erkege bagımlı yapmak istiyolr ben zengin kız bulsamda o beni alsa awk. .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Her şeyi görmüş geçirmiş ve zor zamanlarda ne yapması gerektiğini bilen anlamında kullanılmış. Para pulla ilgisi yok

0|0
    0|0
  • adam doğru söylemiş zenginlerin çoğu yetinmeyi bilmez bencil olur kibirlidir tabi hepsi demiyorum ama çoğu

0|0
    0|0
  • Iki tür kizlar vardir Kalbi fakir olan kiz vardir ve Kalbi zengin olan kiz. Sen durumu agir olan kiz demek istedin sanirim :)

0|0
    0|0
  • Orta halli ben yine turşu 😌

0|0
    0|0
  • Cok fakir almakta iyi degil bu sefer senin evinde iyi olunca durumu sonradan gorme oluyolar cok biliyorum oyle tipler simdi bisey begenmez haspam

0|0
    0|0
  • Paraya ve rahatlıga alismis birine parasızlık ağır gelir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...