Bir erkek arkadaşlarının yanında kızlar gibi midir?

Mesela biz kızlar hoslandığımız biri ya da bir erkek bize mesaj attığı zaman arkadas ortamında hemen onu konusur dile getiririz. Hatta arkadas ortamında mesaj attıklarında bak bana mesaj atmıs falan deriz. Erkekler de böyle mi arkadaslarına bunu söyler mi dile getirir mi?

Güncellemeler:

0|1
0|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Ortada bir şey yoksa çok dillendirmek doğru değil. Olduktan sonra o benim diyebilmek tabiki olağan birşey 😉

0|0
    0|0
  • Hayır, bazen bakmıyoruz.

0|0
    0|0
  • Genelde soylerler ama samimiyete bagli.

0|0
    0|0
  • Şahsen
    En yakınım ile bile dediğin gibi konuşmam yerin kulağı vardır ;)

0|0
    0|0
  • yuh.

0|0
    0|0
    • 17gün

Yuh neee 😄

• 17gün

şimdi ben mesaj atınca herkes okuyor mu onu😐 nerede benim özelim?

• 17gün

Simdi bir kızla sevgiliysen o sevgilinin insafına kalmıs. Sahsen ben istemem ozelim. Ama bir erkekten bir kız hoslanıyorsa ve arkadaslarına off ya ben bundan hoslanıyorum diye bahsediyorsa ve bu erkek mesaj atıyorsa kesinlikle haberi olur. Kızlar boyle. Ama bu konusma mesajlasma asamasında

• en yakın arkadaşı ile paylaşır herkes ile paylaşmaz erkekler.

0|0
    0|0
  • pekinanladım ya mesala erkek her yönde ilişkide de çok iyi ve zevk veriyor peki bunları kendi aranızda konuşuyor musunuz

0|0
    0|0
    • 17gün

Arkadas ortamımda ilişkiye giren yok ve konuşmak çok iğrenc. Ben sadece mesajlardan falan bahsediyorum

• 17gün

Evet aynen yani ama değişik şeylerde var tabi sana takip yapayım konuşslım

• 17gün

Bide yani sizin biz erkekleri anlamaniz zordur biz bakislardan bile anlarız ama belli de etmeyiz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...