Kapat

Evlilikte alyansın sizin için önemi nedir?

Benim için altın değerinde önemi var. Her ne olursa, ne pahasına olursa olsun o alyans benim parmağımda kalacak ve eşim dediğim insanın da ne tektaşını ne de alyansını çıkarmasını asla istemem ve kabul etmem. Bu konuda biraz katıyım ve bana göre bakış açıma göre evlilikte bağlılığı simgeleyen en önemli etmenlerden biri "Alyans".. Sırf "Ben evliyim ona göre." demek değil, "Ben eşime bağlıyım ve bunu göstermekten gocunmuyorum. Onu çok seviyorum." 'un karşılığıdır. Nasıl görüyorsak öyle bakarız, nasıl bakıyorsak öyle yorumlarız.

Siz neler düşünüyorsunuz?

Evlilikte Alyansın Sizin İçin Önemi Nedir ?

0|0
26|5

En İyi Kız Görüşü

• Tak çıkar tak çıkar olmamalı bir kere takıldı mı bir daha asla çıkmamalı. Evliliğin, aradaki sevginin, saygının, bağlılığın, aşkın bir sembolü olarak kabul edilmeli diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle öyle. O alyans parmağa bir kez girdiğinde çıkmayacak derecede takılı kalmalı ama önce yürek bağıyla o alyans oraya bağlı olmalı. Yürekten bir ip o alyansı tutmalı ve o alyansın ağırlığı da o yürekte saklı kalmalı ki alyansın çıkma isteği uyandığında o yürek bağının ağırlığı hissedilsin ve alyans nerede durduğunu tekrar düşünüp hissetsin.

• Var olmaz olur mu ama önce yürek gerek. ALLAH yürekli insanlardan olmayı nasip etsin.

• Amin🙏🏻

Kızlar Ne Diyor 25

• Babam evlendikten 2 hafta sonra istanbula gelir gelmez bozdurmuş alyansı. Anneminkinide sonra bozdurmuş. Bence o zaman ilişkileri bitmisti zaten. Alyans benim icin bu kadar önemli. İlk çıktığı anda evlilik biter.

0|1
    0|0
    • Helal olsun çok güzel söyledin ama şunu da ifade etmekte fayda var. Bence o alyans yürekten bağlı kalmalı. Korkuyla bağlı kaldığında o bağın bir önemi yok.

• Yürekte olursa parmaktada olur zaten. Yürekte olmadıgında o alyans baskasının yanına gidince hep çıkar 😊

• İfade etmek istediğim de o zaten tiasta :) Korku, baskı ve zorunluluk hissiyle bir çift o alyansı takıyorsa hayır beklemesin diyorum :)

• Aynen böyle düşünüyorum. Alyansım ve tek taşım daima parmağımdadır ve eşimin de çıkarmasını istemem. Evli olduğum bilinsin değil maksat kimse bilmese de olur. alyans ben evliyim değil "ben onun eşiyim" demektir bana göre.

0|1
    0|0
  • İsterde anahtar halkası olsun. O parmak boş DUR MA YA CAK.

1|1
    0|0
  • Çok önemi yok eşim takmıyor evlendik evleneli ama taksın isterdim tabi ki

0|1
    0|0
  • Ben gereksiz buluyorum. Sebebini kelimelere dökemedim şu an ama bir halkaya bağlı kalmak mantıklı gelmiyor bana. Eğer eşim olacak kişi yüzük takmaktan rahatsız olursa (fiziken) bunu sorun etmem. Çünkü ben de sürekli parmağımda bir yüzük taşımaktan rahatsız olurum. Mühim olan kalpte ki bağlılık.

0|0
    0|0
  • Alerjisi falan yoksa takmasını isterim.

0|1
    0|0
  • Alyans önemli. O adam benim anlamina geliyor.. cikartamaz parmagindan 😄

0|1
    0|0
  • ilk kez bir erkekten böyle düsündügünü duydum tebrik ederim
    bende hic bir sekilde cikarmasini kabul etmem bende cikarmam

0|1
    0|0
  • Çok önemli , o yüzük parmağında olacak çıkmıcak

0|1
    0|0
  • Dusunce tarzin cok hos

0|1
    0|0
  • önemi var.

0|1
    0|0
  • Alyanstan önce bana bağlı olsun da ondan sonra alyansta tabi olmalı takmalı yani

0|1
    0|0
  • Kesinlikle çok önemli. :)

0|1
    0|0
  • Çok olmasa da, önemli...

0|1
    0|0
  • Çok önemli kadında erkekte kessinlikle takmalı

0|1
    0|0
  • Çok güzel yazmışsın helal işte görmek istediğimiz erkek profili örnek alın

0|1
    0|0
  • Tektaş umrum dışı ancak alyans sade yüzük değildir. O çok özel bir şeydir.

0|1
    0|0
  • Şık yani 😂 Bilemiyorum evlenince öğreneceğim o duyguyu

0|0
    0|1
  • alerjim var.😂

0|0
    0|0
  • Annemde babamda yuzuk takmayi sevmedigi icin takmazlar bende yuzuk takmayi pek sevmem umarim ileride bu sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Benim içinde anlamı oydu ta ki, eşimin gizli gizli takıp çıkarttığını öğrenene kadar.

0|0
    0|0
    • Peki sonra noldu?

• Daha soru sormayayım. ALLAH hayırlısını nasip etsin.

• Amin, hepimiz için.

• Önemli

0|0
    0|0
  • Manevi degeri olur. Gerisinin onemi yok

0|0
    0|0
  • Kadın ve erkek bir elmanın iki yarısı gibidir.
    Birlikteliğimi bir şekilde dışa yansıtmak istediğim için yüzüğü takarım. Manevi değeri çok çok önemli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Cevabımı vermişsin zaten kardeşim alyans benim içinde önemli

0|1
    0|0
  • Bağdır

0|1
    0|0
  • Başının bağlı olduğunu gösterir

0|0
    0|0
  • gram önemi yok :D

0|0
    0|0
  • Bir tanesinin de arzuladığın kadın da olduğunu biliyorsan senden iyisi olmaz herhalde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...