Küçülüğünüzde Sizi Mutlu Eden Bir Büyüğünüz Var Mıydı?

Mahallemizde "Kemal Amca" vardı. Torunu sokakta oynardı o da sokakta torununa ve bizlere göz kulak olurdu. Bir keresinde mahalleden mısırcı geçti torununa mısır aldı ve ben de biraz uzaktan onlara bakıyordum. Çağırdı yanına ve torunum yerken senin izlemen olmaz dedi. Hala unutmam ve onu minnetle anıyorum. ALLAH bir kez daha razı olsun çok mutlu etmişti :)

Sizin yakınınız, akrabanız veya 1 kez dahi olsa çok tatlı iz bırakmış biri var mıydı? Varsa kimdi ve sebebi neydi? :)

Küçülüğünüzde Sizi Mutlu Eden Bir Büyüğünüz Var Mıydı ?

Güncellemeler:
14gün Erkekler "Vardı tabi" demiş :D Arkadaşlar el insaf az detay verin.

1|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Dedem ve babaannem aslında tüm baba tarafım diyebilirim, erkek oğullarında ilk kız torun olduğum için ayrı bir yerim varmış :)) Küçükken köy de yaşardık dedem ne zaman Merkeze gitse beni de götürürdü, elbise, oyuncaklar, abur cubur her istediğimi alırdı diğer kuzenlerim çok kıskanırlardı :D baba tarafımla çok çok mutlu olunası anı larım var canlarım benim:)

0|1
    0|0
    • 14gün

Oyy. Ne güzel aile büyüklerin varmış :) Tek kız olmanın ekmeğini valla çok güzel yemişsin :) Bir de mini cimcimeymişsindir onların gönlünü de kolay almışsındır kesin ^^

• 13gün

Teşekkürler :)

• 13gün

Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi hatırlattın Hüseyin abi vardı :D Aldığım Ps1 oyunlarını alıp bana mı aldın diyordu şakasına sürekli :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayrettin Amca vardı. Beni sürekli gezdirirdi.

0|1
    0|0
    • 14gün

Ne güzel.. Harbi adammış.

• 14gün

Daha birçok isim sayabilirim yaşadığım şehirlerden ama içlerinde hala Hayrettin Amca ile görüşebiliyoruz. O da 1-2, yılda denk gelirsek

• 14gün

Bizlerin de böyle hissedebileceği güzel canlarla iletişim kurmamız lazım. Onların yüreklerinde hala tebessümle hatırlanacak güzel anılar bırakmamız lazım. Ne mutlu bak biz hala hatırlıyoruz.

• Bakkal Selahattin amca
    Anneannem
    Dedem
    Dayım :D

0|1
    0|0
  • "Uykulu" yani oyuncak kanguruyu alan hemşire pamuğa arkadaş getirdim demişti

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir ara param yoktu atari salonun sahibi boş boş makinaları izliyoz diye bizi dışarı atmıştı benim içime dert oldu o olay bunu nasıl içime dert ettiysem biriktirdiğim tüm parayı bir abiye verdim oda atari salonunun sahibini bir güzel dövmüştü bu benim için çok tatlı bir anıdır :)

0|1
    0|0
  • vardı tabi

0|1
    0|0
  • Ayipsin bizim bir alo bakkal var normalde sigarayı veresiye vermez maglum bizde öğrenci adamiz her zaman para olmuyor hele tatiller basladi mi yoksulluk cekerix 😂 bir bana verirdi cok severdim hala veriyor hala cok severim 😂

0|1
    0|0
    • 13gün

Vermese küfür 😄

• 13gün

Arada tekleme satardı simdi satmiyor beni zor sokuyorlar bakkala ben ordan birşey almam diyom 😂 milleti döndürmeye calisiyom 😂 dediğin gibi işimize gelirse severiz gelmezse kötü sonuçlar 😂

• vardı

0|1
    0|0
  • Vardi tabi

0|1
    0|0
Yükleniyor...