Otobüste, dolmuşta veya metroda erkeklerin genç kızlara yer vermeleri çok saçma değil mi?

Yaşlı bir kadına, hamile bir kadına, çocuklu kadına, 18 yıl altı kız çocuklarına yer verilmeli ama eli ayağı tutan genç kızlara yer vermek çok saçma değil mi? Yaşlı bir kadına yer vermeyip de 20 yaşındaki bir genç kıza yer vermek ne kadar doğru? Saçma değil mi?

0|1
7|16

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben genç kızlara yer vermem. Esitliklikse eşitlik.

0|1
    0|0
  • Ben otobuse binmiyom. Binsemde ayakta giderim. Otursam 2 dk gecmiyi teyzenin biri bakiyo gözüme sıkıysa kalkma

0|0
    0|0
  • Katılıyorum.

0|0
    0|0
  • ayakta giden kizlara sıkışık otobuste neler yapıldığını biliyoruz yer veren erkeğe helal olsun.

1|0
    1|1
    • 19gün

Otobüs de hiçbişey olmuyo.

• 19gün

Kötü niyet aramıyorum. Saçma buluyorum. 20 yaşındaki kıza yer vermek nedir ya? Ayrıca kızlara da hiçbişey yapılmıyor hepsi abartı. Erkeğin kolu değiyor yanlışlıkla taciz diye ortalığı ayağa kaldırıyorlar.

• 19gün

bunu ornek verdigin insan doğma buyume istanbullu cahil saga sola gitmeyen insan degiliz cok gorduk abarmayin yer vermesi guzel bisey vermek zorunda mi degil o ayri bisey verene yaptigin cok sacma demen sacma aslinda

• hamileler yaslilar dururken onlara yer vermekte neymiş ya saçma sapan şeyler

0|0
    0|0
  • Vermiyorum zaten ancak çok kalabaliksa eğer ki ozaman ben kalkıp o kişiye yerimi veriyorum. Sonucta benim de ablam annem var.

0|0
    0|0
    • 19gün

Kalabalık olunca hiçbişey olmuyo. Hepsi abartı. Erkeğin yanlışlıkla kolu değiyor taciz diye olay çıkartılıyor.

• 19gün

O zamanda erkekler sıkışıyor ama

• 19gün

Erkek erkeğe kimse bisey yapamaz emin olabilirsiniz. Nerede yaşadığını bilmiyorum ama ben istambulda yaşıyorum neler neler goruyorum. bos otobüste hiç bir genç kiza yer vermem eli var ayağı var ama dediğim durumda vermek isterim.

• Kesinlikle saçma

0|0
    0|0
  • Ben vermiyorum zaten ayakta gitsin :)

0|0
    0|0
  • Ben yer felan vermem. banane awk. yasli/cocuklu ya da hamole degilse asla kalkmam yerimden.

1|0
    0|0
  • Yaşlı bir kadın ayakta iken genç bir kıza yer vermesi tabi ki doğru değil, bunun dışında bir kıza karşılıksız yer vermek nezakettendir.

0|0
    0|0
  • Jest yapıp oradan bir pasta yiyebilir miyiz diye umut ediyorlardır.
    Başka bir mantıklı açıklaması yok.

0|0
    0|0
  • bende yer vermiyorum. yasli ve hamilelere vermek daha iyi

0|0
    0|0
  • Ben hic bir kadina yer vermem.

0|0
    0|0
  • Sadece güzel kızlara yer veririm

0|0
    1|0
    • 19gün

İşte sizin gibi zihniyetsizler yüzünden tüm erkeklerin adı kötüye çıkıyo.
      (dipnot: çirkin değilim)

• 19gün

İyi değiliz ki zaten her erkek kötüdür

• Bana göre de genç birine yer vermek saçma benden büyük veya yaşlı hamile olursa tabiki veriyorum

0|0
    0|0
  • Nezaketen bir bayana yer vermek centilmenlik ten.. geçen bir otobüs te bir kiza yer verdim. Ne dusunduyse artik kaba bir şekilde reddetti oturun gibisinden. O gun bugundur. Hiçbir şekilde kimseye yer vermeme kararı aldim. Cokta umurumda artik. Kimsenin afrasini tafrasini cekemem. Doguruyosa benim için dogurmuyo.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır bence kadınlar oturmalı. Sonuçta otobüs diye kadının ağzının içine girenler var kalabalık bahanesiyle

0|0
    0|0
  • Doğruluğu kişiden kişiye değişir tabiki. Ama ben çok gülüyorum😂 Özellikle başı önde "Hiç gerek yok.." Deyip bikaç saniye sonra kabul eden kızlara...

0|0
    0|0
  • bencede çok sacma ama maalesef böyle artik

0|0
    0|0
    • 19gün

Bizim orda kimse yer vermez kızlara :D arkadaşımla tartıştık bu konuyu bu yüzden sordum

• 19gün

burda çok var

• Sacma

0|1
    0|0
  • Sacma kizlar ayakta durmaktan aciz degiller ihtiyaci olana verin centilmenlik yapcam diye mal olmayin sizden hicbir farkimiz yok

0|1
    0|0
    • 19gün

Kesinlikle katılıyorum sana

• 19gün

Bizi heralde aciz gucsuz ayakta bile duramayiz saniyorlar komik yani neyse

• Cunku gt var

0|0
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
Yükleniyor...