Bu fotoğraftaki hüznü anlatabilir misiniz?

Annesi deneye götürülürken yavrusu annesi sarılmış gitmesini istemiyor. Yaşayacak yerimiz var mı acaba bu kadar kötülük yaptığımız halde?
Bu fotoğraftaki hüznü anlatabilir misiniz?

2|3
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok üzüldüm diyenlerin çoğu buna alet oluyor. Piyasadaki kozmetik markalarının neredeyse hepsi bunu yapıyor.(Tabi sadece kozmetik de değil.)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Uykum vardi ve kacti bunu görünce.
    Face de paylastim ama;o fotografciyi ve anneyi tutani deney masasina yatirmak vardi.
    Tek sevindigim sen ve yorumlarda ki vicdanli insanlarin olmasi.
    Bu dünya da hesabini soran olur ama; mahserde yüzüne tükürülecek cok caniler var maalesef.
    Iyi geceler dilerim sana size; k. s. nin vicdanli güzel insanlari
    Iyiki varsiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hayvanları değil tecavüzleri denek yapsınlar ya

0|1
    0|0
  • Bu zavallıların yerine tecavüzcüleri kullansınlar kobay olarak

2|1
    1|0
  • Bazen diyorum ki, bitse de gitsek ya artik. Kurtulsa ya her sey biz insanlardan... "Insanlik"kelimesi eskiden ne duygular ve vicdan barindirirken icinde, simdilerde sadece canavari andiriyoe gozumde.. Nefret ediyorum ya!!

1|0
    0|0
  • Hayat kötü, bunu değiştirmek kendimizi değiştirmekten gecerz biz iyi niyetimizi korumayı başarabilirsek dünya güzel olur. Herkes kendi kapısının onundeki çöpü temizleme sokak tertemiz olur misali.

0|1
    0|0
  • Anlatamam. Dünya ona yaptığımız kötülüğü anlatacak bir dil doğurmadı henüz. Utanıyor insan olan.

0|1
    0|0
  • Çok kötü :(((((((((((

0|0
    0|0
  • Yaşayacak yeri geç yatacak yerimiz olmayacak..

0|0
    0|0
  • İçim acıdı nasıl sarılmış..

0|1
    0|0
  • Çok üzüldüm ya! Denek yapılması gereken "insan"lar varken bu masumlara nasıl kıyıyorlar?

0|0
    0|0
  • Ya deneyleri batsın o da bir anne o da bir bebek kimsenin ayırmaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • Yatacak yerimiz yok ona bakarsan...

0|0
    0|0
  • Ya uzdun be 😢

0|0
    0|0
  • Cehennemliğiz

0|0
    0|0
  • Şu an kahroldum yani diyecek söz bulamıyorum

0|0
    0|0
  • el insaf. bari biz sokaktaki evsiz hayvanlar için bir kap su biraz mama bırakalım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Vicdan ya.

0|1
    0|0
  • Allah mazlumların yanındadır.

0|1
    0|0
  • Bunun hesabı da sorulacak bizlerden.

0|1
    0|0