Başka bir burçtan olsaydım karakterim değişir miydi?

Yani başka zamanda doğsaydım 1 ay sonra doğsaydım şu an ki karakterde olmaz mıydım? Saçma değil mi burçlar.. ?

0|1
6|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Farklı karakterde olurdun, farklı karakterde olman ne kadar sana imkansız geliyorsa, farklı gün ve hatta saatte de doğmak o kadar imkansızdır. Insan tüm evrenin minyaturunu içinde taşır. Tüm yıldızlar, gezegenler, galaksiler insanın içindeki düzenin aynısına göre hareket eder. Herkes evrenin farklı parçasıdır. Bu yüzden senin adın da, doğacagın gün ve saat de, ve ailen de sana kodlanmıştır. Günümüzdeki burçlarda anlatılan karakter özellikleri doğru mudur veya ne kadar doğrudur orasını bilemem.

0|0
    0|0
  • 1 dk düşün. Sen doğdun ve burç denen bir şey 20 li yaşlarına kadar sana söylenmedi ya da hiç bir şekilde duymadın. Duyduktan sonra hayatın mı değişir? Peki sana aslında olmadığın bir burcu söyleseler hemen o burcun karakterini mi taşımaya başlarsın?

1|0
    0|0
    • 19gün

hayır tabikide

• 19gün

O zaman burç denen bir şey asla hayata karışamaz sadece boş insanların hayatlarını adadıkları bir odak noktası ve sosyalleşmiş

• saçma ve çocukça isteyen inanır.

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Değişirdi bence saçma değil 😀

𐱅𐰇𐰼𐰰

0|0
    0|0
  • la ne alakası var yav

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Burçların karakter üzerinde etkisi var.

0|0
    0|0
  • Burçlar tabi ki kişiliği tamamen yansıtamaz, sadece benzer özellikler gösterir. Hem öyle olsaydı bu dünyada sadece 12 çeşit insan olurdu?

0|0
    0|0
  • Karakter üzerinde etkiler vardır

0|0
    0|0
  • Burçlar karakteri etkiliyor.

0|0
    0|0
    • 19gün

o zaman en karakterli insanlar hangi burçtan çıkar :D ::D

• 19gün

Her burç güya "karakterli" ama işte...