Tecavüzcüsünü öldüren kadınlar da katil sayılmasın , sizce?

Meclisimiz çok güzel çok yoğun çok faydalı işlere ( ! ) imza attığı için bu fikir üzerinde de çalışmasalar mı acaba

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hatta ensar vakfındaki ırz düşmanını, Adıyaman'daki imam hatipli erkek çocuklarına tecavüz edenleri öldüreceklerde ceza almamalı bu durumda. Hatta ve hatta bunun üzerine Özgecan ın katilininin katiline denetimli serbestlik verilerek ödüllendirilmeli. Madem tecavüzcüyü korumaya yönelik olacak bazı şeyler o zaman onları katledenlerde dokunulmamalı!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle mantıklı 👍

0|1
    0|0
  • O zaman da bu suistimal edilirdi. Öylesine cinayet işleyen kadın bile tecavüz etti bahanesiyle adam öldürürdü. Nasıl ki kadınları koruyosak erkekleri de korumalıyız :D ama yine de bu şekilde düşünmen güzel. Yani bu yasayı desteklemeyip tepki göstermen. Çoğu erkeğin umrunda değil nasılsa kadın değilim bana ne havasındalar. Kendi anneleri kardeşleri karıları yok sanki

0|0
    0|0
    • 22gün

Bu sistem edilmeyecek mi saniyosun? Tecacuz et evlen cik.

• 22gün

Aboww hareketlere bak ;) carsili olaydin m bu kanun zaten gecmicek adam oldurme mesru kilinmaz. toplumsal tepki haberin vardir tecevuz et ceza almamak icin evlen... Kisa yazdim.
      Toplumsal Farkindalik

• 22gün

Gsli oldugun icin biraz uzuldum bilesin. b

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...