EŞCİNSELLİK, TRANSSEKSÜELLİK VE TRAVESTİLİK SAPIKLI MI YOKSA AŞK AŞK MIDIR?

Sizin görüşünüz nedir? Nedenleri nelerdir?

• Eşcinsellik, travestilik ve transseksüellik sapıklıktır. Çünkü (belirtiniz) ?EŞCİNSELLİK,TRANSSEKSÜELLİK VE TRAVESTİLİK SAPIKLI MI YOKSA AŞK AŞK MIDIR ?
    56% (10)50% (4)54% (14)Oy Ver
  • Aşk aşktır, herkes özgürdür, herkesin hayatına kimse karışamaz çünkü (belirtiniz) ?EŞCİNSELLİK,TRANSSEKSÜELLİK VE TRAVESTİLİK SAPIKLI MI YOKSA AŞK AŞK MIDIR ?
    44% (8)50% (4)46% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
13gün merhaba

0|1
10|6

Kızlar Ne Diyor 10

• Herkes dilediğini yaşamakta özgürdür.

0|1
    0|0
  • Bir müslüman olarak bakıyorum olaya. Dinimizce yasak. Ve kimse yok istek dışı oluyor şu bu demesin. Öyle olsa Allah yasak etmezdi. Ama kınamakta yanlış. Çünkü kınarsan başına gelir. Sadece uygun dille uyarmak gerekir... Anlamazlarsa Allahla onların arasında.

0|0
    0|1
  • Ben birini öldürsem ona da özgürlük diyebilir misiniz savunabilir misiniz? Toplumun ahlak ve etik değerleri yikilamaz

0|1
    1|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|1
  • sapıklıkla alakasi yok herkes istediği gibi yaşar ve davranır. sonuçlarına kendi katlanacaktir. bü yüzden kimse kimseye yorum yapamaz herkes saygı duymalidir.

0|0
    0|0
  • 2. fotoğrafa bakınca midem bulandı ya

0|1
    1|1
  • Beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • geri kafalılar buna sapıklık der. ama bu sadece tercihtir.

0|0
    1|2
  • Eşcinsellik, travestilik ve transseksüellik sapıklıktır

0|0
    0|1
  • Eşcinsellik doğustan gelen birsey degildir. Eger oyle olsa Allah niye yasak kotsun dogustan gelen birseye? Escinsellik bir yonelimdir bir egilimdir. Sapkinliktir. Allah kurallari koymus kardesim. 2 farkli cinsiyetteki insanlar bir araya getirmis. Erkek ve kadin birbirleri icin yaratilmistir. Erkek ve kadin birbirini tamamlar. Lut kavmi ibretlik bir olaydir. Simdi canına dokunanlar doluşur yorumlara onlarada şunu soyliyim. Herkesin bir yorum hakki var. Burada bir soru sorulmus bende dusuncemi soyluyorum. Isteyen istedigini yapsin umrumda da degil. Sonucta her koyun kendi bacagindan asilir. Herkesin gunahi kendine. Ama musluman muslumani uyarmak zorunda. Bu benim üzerime farz. Ben dogru olmadigini biliyorum ve soyluyorum. Zaten icinde en ufak imanı olan ustune alinir ve dogru yola gelir. Bu benim dusuncem herkes saygi duysun. Gelip satasmayin onlarin sevmeye hakki yok mu ask bu vs diyecek olanlar hic gelmesin çekemem.

0|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Lut kavmi sapkınlık yüzünde helek oldurlar bilmeyenler bilsin!

1|2
    1|1
  • Herkes dilediğini yaşamadkda özgürdür!! Diye diye bu hale gelindi özgürlük bu değildir insanlar iyice bozulmaya başladı... Sapıklık ve sapkınlığa özgürlük denilir oldu

0|0
    0|1
  • Sapıklık değil. Herkes herkese saygı duymalı

0|1
    0|1
  • Bence doğal değil. Sapıklık mı denir ruhsal sorun mu bilmiyorum ama normal olarak görmüyorum.

0|0
    0|1
  • Alttaki durzuler beni bitirdi

0|0
    1|0
  • Aşk aşktır, herkes özgürdür, herkesin hayatına kimse karışamaz. Yaşasın gay aşk ❤

0|1
    0|0
Yükleniyor...