Okulda bir kız sürekli beni kesiyor😂 Beni birine mi benzettiniz, diye sorsam mi?

Okula gelelim henüz 1,5 ay oldu ama yan sınıftan bir kızla karşılaştığımız her ortamda beni çok inceliyor. Dikkatli bakıyor. Arkadaşım bile fark etti, bu niye böyle bakıyor diye :D Neden bir kız bir kızı sürekli süzer ki?

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Lez olma ihtimali var mı

0|0
    0|0
    • 16gün

Yok hiç alakası yok gibi. O ihtimali ben de dusundum :D

• 16gün

Bak bazı insanları anlayamazsın hiçbir sebebi olmadan bazı şeyler yapabilirler bu ihtimal çok büyük

• 16gün

Korkutmayin beni 😳 :D !

• bence sor, sen rahatsız olacağına o olsun :D

0|0
    0|0
    • 16gün

Bir de bana öyle geliyormus, bunu sorduğumda çok tuhaf olur o zaman :D Mesela;yoo gözüm dalmıştır, ben herkese bakıyorum öyle fark etmeden falan derse ben kotu olurum :D

• 16gün

emin olana kadar beklersin artık o zaman :D

• 16gün

İyi fikir :D

• belkide lez'dir sasna asılıyordur

0|0
    0|0
    • 16gün

Bakışları keskin ve avcı gibi değildi. Boydan suzdu hep beni, daha çok kıyafetimle ilgilendi sanırım

• 16gün

kavga etmezsiniz umarım

• 16gün

Niye ki ne alaka? İlkde çok kötü gözlerle suzdu beni boydan kıyafetimi ama daha sonra normal, ciddi tavirla boydan baktı baya

• Lez dir

0|0
    0|0
    • 16gün

Bakışları keskin ve avcı gibi değildi. Boydan suzdu hep beni, daha çok kıyafetimle ilgilendi sanırım

• Bisex ya da lezbyendir ya da ssna asik olmd kiskaniyo guzelligini 😊

0|0
    0|0
    • 16gün

Bisex belki ama hiç lezbiyene benzemiyor :D Belki birisine benzetmiştir diyeceğim ama gerçi o kadar göz göze geldik ki hep baktı öyle, eger benzetseydi çoktan sorardı

• 16gün

Adell

• 16gün

😊😊

• lez olabılırler :D

0|0
    0|0
    • 16gün

Yok hiç alakası yok gibi. O ihtimali ben de dusundum :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Dikkat et bence 😄 Hoslanmis olabilir gayet normal acikcasi 😄

0|0
    0|0
    • 16gün

Hiç lezbiyene benzemiyor ya. O ihtimali ben de dusundum :D

• 16gün

Lezbiyenligini nasil belli etsin takip et yakinda sana yaklasip saclarin cok guzel, suran güzel buran güzel seni cok begeniyorum demeye baslayacak 🙈😄

• 16gün

😂😂😂yaa demeyin oyle🙊

• sana kafayı takmıştır belki de sinirine gidiyorsundur

0|0
    0|0
    • 16gün

Nobetcilik yapmama, sinav oluşuma, kantinden alışveriş yapisima mi takacak Allah aşkına!😅Gereksiz, bos konusan, dikkat çekmeye çalışan falan biri de değilim. Gayet normal, gerektiginde konuşan, abarrili tavırlardan uzak biriyim. Ama kıyafetimle daha çok ilgilendi sanki. Giyimimi herkes beğenir, dekolte falan da giem

• 16gün

Tamam, tesekkurler :)

• 16gün

Rica ederim : )

Yükleniyor...