Bir insanı kazanmak için neler yaparsınız?

Kendinizi ona sevdirmek ve ilgisini çekmek için. Sizi sevmesi ve yanınızda sürekli olması için?

Güncellemeler:
16gün Güncel

0|0
4|5

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanları bir arada tutabilmek çok zordur;ki insanın aynı çatı altında beraberce yaşaması zor olduğu gibi. Biz insanlar her yönüyle faydacıyızdır ve bize zararı dokunan şeyi sevmeyiz. Birilerine yakın olabilmek veya birilerinin bize yakın olabilmesi için alışkanlıkların zamanına dikkat etmemiz gerekir, zaman ilk adımda çok önemlidir, zaman kavramını genişlete biliriz; bir insana ne kadar çok değer verirsek ona o kadar özen göstermeli, zaman ayırmalı ve zaman harcamalıyız. Zamanla alışkanlıklarından biri olabiliriz, tabi ki bu sizi sevmesi manasına gelmez ve yetmez. Sevmek başkadır ve onun alışkanlığı olmak başkadır.

1|0
    0|0
    • 16gün

O ilgisiz bana karşı yani beni sevmesini istiyorum değer vermekten kastınız nedir

• dürüst olmam!

1|0
    0|0
  • birşey yapmam seven yanimda olmak isteyen zaten olur

1|0
    0|0
    • 16gün

Ama insanı huy sevdirir

• değer veririm

1|0
    0|0
    • 16gün

Değer vermekten kasıt nedir nasıl gösterebiliriz değer verdiğimizi

• 16gün

Bunlar yeterli olmuyor bazen

• 16gün

çok ustelemek olmak sevdıreyım derken sıkada bılırsın o daha tehlıkelı

• Mutlu olacağı herşeyi yaparım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sevmek istiyorsa illa bir sebep bulacağına inanırım şahsen. Ben bir şeyleri gözüne sokmadan, kendi kendine fark ettiği şeyleri sevmesini isterim.

1|0
    0|0
    • 16gün

Ya çok dalga geçiyorum insanlarla bu yüzden benden soğuyor olabilirler mi?

• Kendim olurum.

1|0
    0|0
  • Bişey yapmam sevcekse sever zaten

1|0
    0|0
  • Bir şey yapmam sen de yapma

1|0
    0|0
Yükleniyor...