Olmuyor intihar edecem?

hayalerimden Vazgeçtim hep babamın yüzünden geleceğim yok eden simdi ise bana hakaret eden bir aile var kardeşlerinin gözünde kotu birisi olarak görünüyorum dayanamıyorum hep onların istedikleri olması lazim spordan vazgeçtim sırf eve ekmek götürmek için bana kizmasin diye çok şey kaybettim ben mutsuz sona saatler gectikce yaklasiyorum hepinizi çok seviyorum allaha emanet olun..

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Üzerinizde onların hakkı çok fazla olabilir, bu isteklerindeki sırrın sebebidir, eğer ki aile kazancında kardeşlerinin de hakkının olduğunu ve kardeşlerin hakkı kadar harcama yapabileceğini unutmamalısın. Kendi gücünü kazanmaya bak, çalış kendin kazan, işte o zaman özgürlüğün tadına varacak ve hayatın güzellikleriyle tanışacaksın.

0|0
    0|0
    • 14gün

10 ysindan beri sabah 7 de kalkıp öğlen okuldan geldikten snra ise gidip ordanda antrenamlara gittim gece 12 gibi bir evde oluyorum simdi ise üye bağımlı olmuusum sigara iciyorum ne yapabilirim sen sole

• 14gün

Kendi özgürlüğüne bak...

• 14gün

en iyisi ölmek belki allah anlar derdimden

Kızlar Ne Diyor 3

• Etme günah asdfgh

0|0
    0|0
  • ne yazdigini okumadim ama bildigim şu varki hic kimse ve hicbisey icin intihar etmeye değmez

0|0
    0|0
  • yaz bana çabuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• mekanin cennet olsun asker!

0|0
    0|0
  • et mk

0|0
    0|0