Tecavuzcusuyle evlendirme yasasını savundu?

Arkadaslar akpli arkadaşla tartışıyoruz tecavuzé uğrayan kişinin tecavuzcusuyle evlendirilmesi yasasını arkadaş bana "iyi olmuş o kirletilmis kızı kim alır başka evlensin işte" dedi resmen. arkadaşlığı kestim soğudum. Siz olsanız cevabını ne başka böyle düşünen yobazlar var mı cidden?

Güncellemeler:
14gün Bunu söyleyen kadın birde

0|1
10|5

Kızlar Ne Diyor 10

• aklima ne geldi. hani böyle parasiyla senaryo gerceklestiren oyuncular varya 2 tane cocuga vericen parasini bir sokakta sıkıştırcaklar bu denyo kadini.. sonra sorcaklar.. sec bakalm hangimizle die.. oof ne kapak olur ya😂😂😂

0|0
    0|0
    • 12gün

Aynen hak ediyor böyleleri :D

• Kızların kadınların değeri bu kadar işte bu ülkede , karşımda bana öyle bir cümle kurulacak küfrederim hakaret yağdırırım, kirletilmiş kızı kim alır... Hepsinin bu düşünceyi savunan herkesin neyseeee

0|0
    0|0
    • 14gün

Kirletilmis kiz ne demek başta ne kadar iğrenç bir laf kadını mal gibi gören zihniyetten bu lafları duymak sasirtmadi

• O nedir ya? Ne söylediğinin farkında bile değil boş konuşmuş salak 😠 o kızı kim alırmış başka diyor birde Allahım! Akıl fikir versin böylelerine. Dediğin gibi bunlar yobaz olanlar, geri kafalılar, düşüncesiz insanlar. Arkadaşlığı kesmen çok iyi olmuş. Öyle düşünen yobazlar var hala tabikide. Heryerde hemde

0|0
    0|0
  • Haberleri iyi dinleyin bir ya çarpıtmaya nasıl bir bayılıyorsunuz. Kadın 13 14 yaşında severek ailesinin rızasını alarak evlenmiş erkekte 17 yaşında yani oda çocuk. Bunlar karar verip dini nikah kıyıyorlar şimdi çocukları var o zaman resmi nikah yaşları tutmadığı için kıyamıyorlar. Kadın tecavüzcülerle benim eşimi bir tutmayın diye bas bas bağırıyor televizyonda. Ben eşimi seviyorum yanımda istiyorum tecavüzcüleri gerekirse asın diyor. Siz nerde yaşıyosunuz uzayda mı? Bu şekilde mağdur olan 3000 kişi için geçerli diğerleri için geçerli değil. Diğerleri için geçerli olmasını nasıl düşünebiliyorsunuz siz benim aklım almıyor?

0|0
    0|0
    • 12gün

İlk olarak 13 yaşındaki bir çocuk kadın değil ve evlenmek gibi bir seçeneği olamaz onun tek seçeneği okumak olmak zorunda ki bizim o yaşlarda oyun oynamak derslerden başka düşüncemi yoktu.13 yaşında biriyle 17 yaşındaki birinin evlenmesi sence ne kadar normal? Sen anlamadın olayı galiba, tecavuzu meşrulaştiriyor adamlar sen git istediğin kızın irzina geç evlen hergün tecavuz et kadına çünkü kadının seçim şansı yok bu yasaya göre, önce 12 yaş ayrımı sonra bu haber pedofoliyi tecavuzu serbest bırakıyor hükümet.

• Allah belalarını versin böyle düşünen herkesi!

0|0
    0|0
  • bu yasa tecavuzleri arttirir

0|0
    0|0
    • 14gün

Zaten ülke tecavuzcuden pedofoli sapiktan gecilmiyor cesaretlenirler artık rahat rahat yaparlar nasılsa hükümet arkalarinda

• 14gün

bu yasalari koyanlarin kizlari yoktur
      anlamazlar heralde

• Var tabi olmaz olur mu bunları insan yerine koyup konuşmaya kalkmamalı bence

1|0
    0|0
  • Öldürseymişsin yeriymiş. Konuşma vir daha onunla. Pis kaka.

0|0
    0|0
    • 12gün

Aynen bunu söyleyen kişi kadın birde

• Var dolu öyle itler

0|0
    0|0
    • 14gün

Bunu söyleyen kişi kadın birde daha acı

• 14gün

Başına gelse aynı seyi diyebilir mi acaba

• Onunla sakin bir daha gorusme o asagilik zihniyetli sapik herseyi yapabilir

0|0
    0|0
    • 14gün

Aynen öyle destekleyenler sapık ruhlu insanlar.

• 14gün

Geberip gitseler cennet olur ulke asagilik yobazlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Konu olarak seçiminiz iyi ve ciddi, fakat öznel düşünce olarak eksikleriniz ve yanlışınız da var. Toplum çerisinde bu insanlarla beraberce yaşamaktayız ve bizler bu insanlara ucube gibi davranamayız, insanların farkındalıklarını arttırmak adına bu soruyu iyi ki soru sordun... Sorunun cevabı maalesef ki bu insanlar, toplumumuzda ciddi çoğunluğa sahipler, bu sebepten dolayı bu insanlara anlatacağız, anlatacağız ki farkındalıkları artsın.

0|0
    0|0
  • Dostum bu yasa onaylanmıyacak ve ayrıca bir kereye mahsus ve bu ikinci önerge gene kabul olmayacak
    m.haberler.com/.../

0|0
    0|0
  • kendi kız kardeşlerine yapılsında görsün...

0|0
    0|0
  • lan yeter bıktım şu konudan adamlardan iyimi bilceniz işinize bakın

1|0
    8|5
    • 14gün

Evet iyi biliyoruz kardeş halk qerizekali degil sorgusuz sualsiz herseyi kabul etmez. onâ bakarsan adam ülkeyi Osmanlıya döndürsun kendini tanrı ilan etsin siz sorgusuz sualsiz kabul edersiniz

• 14gün

Tam bir pıçsin soysuz köpek

• 13gün

Al işte bir koyun daha 😒 cahilliğin daniskası kuranı ezbere bilmek bişeyi değiştirmiyor maalesef canım embesil

• ben akp secmenı olarak bu tasarıyı dogru bulmuyorum, dogru bulanlara da ınsallah en yakın zamanda ıslah edılırler. bunu tasvıp eden de, ettıren de serefsızdır. umarım en yakın zamanda bu yanlıstan donerler.

2|0
    0|0
Yükleniyor...