Üvey babam beni taciz ediyor?

Öz babamı kaybedince annem başka biriyle evlendi. Adam önce ilk evlenecekleri zaman senin kizin benimde kizim diyordu anneme. Ama geçen annem iş yüzünden evden gidince belimi sıktı bana annenin yatağını sen doldurursun yakında dedi. Şoka girdim eline falan vurdum.40 yasinda adam (?) Ben daha yeni reşit oldum. Annemle oldu bitti anlaşamayız. Annem Üvey babama aşık. Olanları desem ne diyecek? ben ne yapacagım?

Güncellemeler:
19gün Videoya al polise sikayet et diyenlere, tavsiye verenlere gerçekten teşekür ederim.

Troll diyen kırgın çiçekler mi neyse ona benzetenler. Ben böyle bir konuyu troll yapcak kadar karaktersiz değilim. Bu ülkede kadına verilen değeri Birkez daha gösterdiğiniz için teşekkürler. Gerçi tecavüze uğrayan dilsiz bir kadına çığlık atmadı diye tecavüzde rizasi var diyen adelet sistemine sahip ülkeden ne beklenir. tecavüze uğrasam inanır mısınız?

0|2
9|22

Erkekler Ne Diyor 22

• Merak etme, sosyal hizmetlere başvur , onlar düzenli olarak eve gelip durumu kontrol ediyorlar, eğer zararlı bir durum varsa seni evden alıyorlar.

1|0
    0|0
  • adamı kaydet telefona konuşmalarını ve o adamdan uzak dur ennde sonunda sana tecavuz etcekk çok dikkat et sapıkdan

1|0
    0|0
  • O evden en kısa sürede ayrıl, annen aşık ise seni feda edebilir

1|0
    0|0
  • Polise şikayet et. Korkma

1|0
    0|0
  • Lütfen başına daha kötü birşey gelmeden polise git böyle pislikler cezasını çeksin

1|0
    0|0
  • Karakola gitmelisin. Geçmiş olsun. Lütfen hakkını ara.

0|0
    0|0
  • Allah kurtarsın bacım insanlar öyle azmış ki kimseye güvenemez olduk karakola git şikayette bulun

1|0
    0|0
  • Uyurken babalik basina bicakla dikil ' ya annemi adam gibi seversin ya da karnini deserim it gibi surunursun' de sabaha kuzu gibi biri olur

0|0
    0|0
  • Artik midem bulaniyor cidden tacizden... Kusacagim

0|0
    0|0
  • delil yakala kayıt yap ondan sonra polise ver.

0|0
    0|0
  • çok sıkıntılı bir durum bir erkek bul evlen kaç

0|0
    0|0
  • annene soyle gerekeni yapmassa gerekli mercilere basvur

0|0
    0|0
  • ayrıl kızım hak var hukuk var şikayet et delil topla vieoya al konuşmalarını

0|0
    0|0
  • Kız eylül kemalim yapmaz öyle şeyler

0|0
    0|0
  • direk polise şikayet et

1|0
    0|0
  • polise git

0|0
    0|0
  • polise şikayet et

0|0
    0|0
  • Polise şikayet et

0|0
    0|0
  • vay dostum çocuğuu

0|0
    0|0
  • adres ver kökünü kurutalım şerefsizin

0|0
    0|0
  • bence annen inanmayacak sende hemen universiteye gitmelisin

0|0
    0|0
  • Bole biseye katlanmak zorunda dgilsn konusmamz lazm seninle yardimci olmak isterm tamam bir gizliden cikarmsn ya da baska bir soru ac gizli olmadgn

0|0
    0|0
    • 19gün

Ole. biseye asla musade etme gerekirse bickla vur kafasina bisey kendini korumaya calis ozelklede tlf asla yanindan ayirma tamam canım

Kızlar Ne Diyor 9

• Alabiliyorsan konuşmaların kaydını al ve direkt olarak şikayette bulun. Kadın sığınma evleri var oraya yerleştirirler hiç yoktan tacize uğramazsın.

1|0
    0|0
  • Kırgın çiçekleri fazla izleme canım ya

1|1
    1|0
  • hemen polise şikayet et delirdin mi sen o evde yaşanmaz

1|1
    0|0
  • İyy mide bulandırıcıı

0|1
    0|0
  • troll mu bu ya

1|0
    0|0
  • Git şikayet et

0|1
    0|0
  • Delil toplamalısın. O zaman inanır.

0|0
    0|0
  • Sen hala ona adammı diyorsun o bildiğin iğrenç yaratığın teki direk polise git sosyal hizmetlere git o şerefsizle o evde yanlız kalmamaya çalış

1|1
    0|0
  • Kemal'im yapmaz

0|2
    0|0
Yükleniyor...