Ne kadar beyinsiz insanlar var ya?

Amerikan futbolu oyuncusuyum bazı insanlar bana sanki amerikan ajanıymışım vatan hainiymişim gibi bakıp muamele yapıyolar sanki kendileri ilah mk pezolarının

0|0
2|7

Kızlar Ne Diyor 2

• Seni gidi fasık 😂😂😂 bu nedir yaa

0|1
    0|0
    • 22gün

yeterince bilgi topladığıma göre ben FBI agidiyorum gençler

• 21gün

Var ne yazıkki bende aile ve akraba hanesinden geciyorum bunları burdan alında yapamıyosun

• 21gün

benim gibi yap sen uzaklaş

• Başımdan şöyle bir olay geçti.
    Konuşmamız gelişsin diye oda arkadaşımla Türkçe konuşmayı bırakıp İngilizce konuşmaya çalışıyoruz. Şöyle bir olay geçti.. Elma almak için ismi cismi belirsiz bir markete girdik. Yeşil elmamı kırmızı elmamı tartışması yapıp ikisinden de alıp tartmaya götürdük. Tartan adam durduk yere Müslümanlar gavurca konuşmaz dedi. Türkçe konuşun. Adamın önyargısına mı saydırayım cehaletine mi bilemedim uzaklastık ordan. Bu kafada insanlar çok var.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Futbol da ingiliz oyunu, herkes oynuyor ben daha birine futbol oynuyor diye 'İngiliz iti' diyen adam görmedim.

0|2
    0|1
  • İnsanları anlayabilmek gerekiyor, her kişi farkındalık sınırını aşamayabilir, farkındalık sınırını aşmakta yetmeyebilir...

0|1
    0|0
  • Ahahaha

0|1
    0|0
    • 22gün

bide bu beyizlerden bazıları normal futbolu türkler buldu diyo ya ben orda tüm ümidimi yitirdim zaten. 😒

• 22gün

Evet hatta fatih sultan mehmet istanbulu iddiadannkazanmis deseydin :)

• 22gün

uğraşmaya değmez adamlar beyni tartıda ağır basmak için kullanıyorlar sadece

• nerde oynuyon

0|1
    0|0
    • 22gün

söylemem yasak kardeşim kusura bakma ama üni ligdede pro ligdede oynuyorum

• futbolu türklermi bulmuş sanki
    amerikan futbolu yerine başka şey desen demmekki normal sancaklar

0|1
    0|0
    • 22gün

bide adama anlatıyorum bu oyunun adı futbol siz in kafanız karışmasın diye biz amerikan futbolu diyoruz dedim adam ben malmıyım niye anlamayım diyo koptum ya. 😀😀😀

• 22gün

adamlarda algı 0 tamam kendi kendilerine konuşuyolar tartışoyolar beni sorumlu tutuyolar

• 22gün

o durumları cok iyi bilirim iddialaşmaları bilmediği halde

• Güldürdün be reis

0|1
    0|0
  • harbiden öyle tepkiler mi alıyorsun

0|1
    0|0
Yükleniyor...