Asker bir şahısla hayat yolculuğuna devam eder misiniz?

merhaba arkadaşlar ben hep bunu merak ediyorum çünkü biz Vatan Bayrak koruma askina düştük ama insan istr istemez hayatını biriyle devam ettirmeli bir kızla konuştuk iyi hoş sonradan taklalara başladı yok sen askersin doğu görevin var hayatın tehlikede efenim elim yüreğimde bekleyemem bende bundan mütevellit merak ettim genel olarak mı böyle kızlar

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• Asker karısı, şehit karısı olmak ne kadar da şanlı bir mertebe.

1|0
    0|0
    • 16gün

kaldırabilene arkadaşım günümüzde insanlar sadakat ve vefa duygusundan noksan

• 16gün

zaten aşırı bir sevgi yoktu ama hani mesleği bahane etmesi akılda bir soru işareti bırakıyor yoksa dünyada hiçbir zevke duyguya degisilmeyecek bir yaşam tarzı askerlik tabi isteyerek yapiyorsan

Kızlar Ne Diyor 10

• hayır genel olarak böyle değil korkusuzca vatana hizmet eden eşin/sevgilinin arkasında duracak kızlarımızda var

0|1
    0|0
  • benimde babam askerdi evet sürekli görevlerde vs olurdu ama bundan daha gurur verici birşey yok herhalde. evet hayat yolculuğuma kesinlikle asker biriyle devam etmek isterim

0|1
    0|0
  • ilgisi yok ya isterim sahsen asker polis olabilir.

0|0
    0|0
  • isterim

0|0
    0|0
  • Yoo değil

0|0
    0|0
  • Zor işler yaşamadan yorum yapmak istemiyorum cünkü herkesin kendince haklı sebepleri var

0|0
    0|0
  • Aksine istenir bence askerlik polislik gayet onur verici görevler

0|0
    0|0
  • Seversem meslegi onemsizdir

0|1
    0|0
  • Açıkcası ben öyleyim. Biraz bencilce düşünüyorum. Ama asker ya da polisle evlenmek istemem. Çünkü askerlerin, polislerin özel hayatları olmuyor. Benim kardeşimin eşi Uzman Çavuş. Biz karşı çıktık ona.''Askerle evlenme''dedik. Ama o dinlemedi bizi ve Van'a gelin gitti. Hepimiz aynı düşünmüyoruz yani.

0|0
    0|0
    • 16gün

peki neden yani bir erkek asker diye evlenmemeli mi e hani evlilik iyi günde kötü gündeyi o zamn bu tarz düşünenler hep iyi gün için evlenmek istiyor

• ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aslında yeniçeri de olduğu gibi askerlerin evlenmesi yasak olmalı. Hem adama hem kadına yazık. Askerlik, yuva kurmaya müsait bir iş değil.

0|0
    0|0
    • 16gün

önceden belki ama su zamanda insanlık dışı başkan

Yükleniyor...