Semtinizi seviyomusunuz?

Semtinizi seviyomusunuz?
Walla ben semtimin qızıyım.. Adana Şakirpaşa çocuğuyumm ayıqtın ayan.. 😉✌✌✌✌

#MarDînLîRoJee
#ŞaqirpaşaLıı

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• adana aşığısında isimdeki 47 noluyo hevala hêja :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• 3|3
    1|0
  • Adanada Çukurovada oturuyorum da, yapma böyle abim.. Bu yaptığınızı güzel birşey sanıyorsun biliyorum ama yapma ki benim gibi Adanalılar kendini rezil kepaze hissetmesin. Sana TDKya tamamen uygun yazı yaz demiyorum ama biraz daha düzgünce lütfen. Bir de psikopat manyak tavırlar, çekici veya havalı birşey değildir canım, aklında bulunsun

2|2
    1|0
    • Geldi Özal teneqeleri

• @aldebaran_ @şapşik-cadıı bir kişinin bile benim bakış açımdan düşünmesini sağlamak, hem kendisine hem topluma hem bana daha faydalı olacak. İnsanlığa faydası daha uzun vadede diyelim :D Bu arkadaşta birşeyler gördüm aslında sizin düşündüğünüz kadar kötü durumda değil, ve daha 18 yaşında.. Herkesi değiştirmezsek, aynı ülkede yaşamaya devam edecez. Bu ülkede aslında Koç holdingin verdiği emekle olması gereken şey General motorstur, ingbanktır, Novartis firmasıdır. Bu ülkede en alt kesimden en üst kesime hakettiğimizi alamamamızın sebebi de insanlarımızda ortalama bir eğitim düzeyini tutturamadığımızdandır.. Bu ülkenin eğitimli kesimi her gün birkaç kişinin fikrini değiştirirse önümüzdeki ay çok daha farklı bir ülkede oluruz. 10 yıl sonra Avrupa kimki deriz :D abartmıyorum , o yüzden insanlardan kolay kolay vazgeçmeyin

• Benimde bilgim varda internet üzerinden bir taraflarınıda yırtsan değişmek istemeyen insanı değiştiremezsin

• Adana toprağam , Allahına kurban...

1|0
    0|0
  • Seviyorum B. Evleri

1|0
    0|0
  • Bazen hayir :)

1|0
    0|0
  • Üskudardayim.. burasi nezih sakin bir yer seviyorum semtimi

0|1
    0|0
  • Asılan paçavralardan belli

2|1
    0|0
  • Tabi senin annen değil semtin doğurdu. Ulan boş muhabbetlere girmeyi ne de çok seviyorsunuz. Biraz TDK hakkında araştırmalarda bulun.

0|0
    0|0
  • Bizim semtte benden habersiz kuş uçmuyo

0|0
    0|0
  • evet hemde çok

0|0
    0|0
  • Sevmem öyle şeyleri

0|0
    0|0
  • belli

0|0
    0|0
  • Seving...

0|0
    0|0
  • Semt muhabbeti bana göre değil.

0|0
    0|0
  • fazladan bir sevgim ya da rahatsızlığım yok, ama bazen çok fazla kafa açıyorlar

0|0
    0|0
  • seviyorum. İstanbul /Beyoğlu

0|0
    0|0
  • Özelin. kapalı galiba ?

0|0
    0|0
  • Hangi dil bu bilen var mı?

0|0
    0|0
  • mahalleye gel haa. valla sağlam dırzot mahallesi. sapına kadar helal olsun. esaslı dizo mahallesi.

0|0
    0|0
  • Aynen 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 8

• Mahalle hayatı hala var. Güzeldir.

0|0
    0|0
  • Evet