18 yasindayim kiz arkadaslarimla bulusamiyorum?

18 yasima geldim annem hala babana sor oulr git diyor babama sorsam. izin vermiycegi belli sizcede anormal degil mi bu durum? Annem diyoki seni ben goturur ben alirsam ordan anca oyle.. Bir kere izin verdim ondada sevgilinin yanina gittin olmaz diyor.. Biktim arkadaslar napmam lazim hep arkadaslarim disardalar :(

0|1
7|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen kız arkadaşlarımla buluşacağım diye izin alıp erkek arkadaşınla buluşur ve yakalanırsan ailenin sana güvenmemesi normal.

0|0
    0|0
  • Guvenlerını sarsmışsın bir kere

0|0
    0|0
  • buyukler ne derse o

0|0
    0|0
    • 21gün

Sevgilimlede bulusamiyorum cok ozledim of ya

• 21gün

Hahahah sevgilim diyoki bulusmasakta sorun degil evlencez zaten.. Ama ozledik yani napmalayiz :/

• 21gün

kuzen falan bırısı yok mu al onu oyle cıkın dısarı

• Güven Bir Cam Gibidir Kırıldığında Tekrar Birleştirmek Çok Zor Olur.

0|0
    0|0
  • Bu aile Yasam Tarzından Kaynaklanıyor Ve terbiyeden Ailenin sana olan guvencini Sarsmissin bir kere izin vermişler ondada Napdin belli umarım anlamissindir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ailen ruh hastası.

0|0
    0|0
  • gayet normal guvenlerini sarsmissin anneler haklidir

0|0
    0|0
  • Zamanla serbest birakirlar. Benimkiler de oylelerdi. Sehir disina cok karsilardi ama simdi sehir disindayim. Gerci mecburlar 😂

0|0
    0|0
  • Bende hala bu yaşımda ailemden izin alıp çıkıyorum hatta her kafama estiğinde çikamiyorum ama çıktığım zamanda biz seni götürüp dönüşte de biz seni alırız demiyorlar ailen fazla baskıcı

0|0
    0|0
    • 21gün

Dolasmama izin ve veriyo anmem ama yarim saat bir saat.. Ama gidip birileriylen bikac saat otursam diyorim yok

• 21gün

Arkadaş ortamını tanımadığındandır arkadaşlarını tanıştır ailenle öyle izin verirler belki

• Annenin güvenini kırmışsın bir süre annen götürsün sonra zaten sana inanmaya başlar kendin gidip gelirsin olmazmı? 2 sene önce falan benimde annem aynıydı

0|0
    0|0
  • annene guvenini kazandirt bence. bir kere o alip getirsin seni sonra bakar kiz arkdslrinla bulusuon blki rht brkir

0|0
    0|0
  • Belkide annenler haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...