Sizde böyle bir durumla karşılaştınızmı?

16 yaşımdayken yani bundan 7 yıl önce nette takılıyordum okey falan oynuyordum (okeye bayılırım) Tabi bir suru mesaj geliyor çocuksun ozaman farkına varmıyorsun. Neyse bir gun biri mesaj attı 24 yaşında oldugunu izmir'de yaşadığını isminin ayhan oldugunu falan biz konusmaya başladık ordan burdan tabi sadece netten birbirimizi hic görmedik bir gun o adresten mesaj geldi ben ayhan'ın oğluyum babamla konusan senmisin diye 😮tabi ben şok dedim ne babası iste anlattı babam senelerdir boyle insanları kandırıyor kendisi 65 yaşında ben oğluyum evliyim torunu bile var gostereym istersen falan ben inanamıyorum gosterdi adam ailesini o moruk pisliği falan inanmıyosan yarın aksam o acıcak bugun bahaneyle elinden aldım ona sor dedi ertesi aksam tabi ben o moruga... söylendim tabi cevap bile vermeden ortadan kayboldu. Acaba diyorum başkalarında bole sapıklar denk geldimi yoksa benimi buldu. 65 yasında adam yaa Yuh yani şimdiler de aklıma geldikçe gülüyorum 😂 saftirik ben iste ama ne bilcen küçüksün nasıl konuştuğunu görseniz aklınız durur sanki 65 yasında deglde genc adam gib ole iste. he bide sonradan oglu musallat oldu basıma konusmaya zorluyordu zor defettlm tehdit ediyordu birde pis manyak babasına bak oğlunu al demişler aman dikkat edin kızlar. bole bise yasayan varmı?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Acaba bende gençliğimde 88 yaşında teyzelere denk geldim mi diye bir düşündüm :/

Bu mirc olayları hepimizi bozdu hepimizii..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• La 12 yaşındamıydım neydim yanlışlıkla bir adamla çıkmışım haberim yok anam hatta numaram bile eline geçtiydi dfnfkfkgkgk çocuksun yav o zaman safız djfjf not matter yani

0|0
    0|0
    • 21gün

ayne kardes. 😂

• 21gün

vala bende psikolojim bozulmuştu. 😂

• 21gün

Demi yaa ulan gülüyom hala çol korkmuştum ama anasını satayım hee

Erkekler Ne Diyor 9

• Sana birşey soyleyim mi kesin seninle ilk basindan beri konusan kisi babasi degil o cocuktu durumu sana nasil gercek yonden ifaderimde evli oldugumuda belirterek konusmaya devam ederim diye sana karsi planladığı birseydir
    Bir kizinda senin olaya benzer bir durum gelmisti ayni bu dedigim sekilde çıktı ve hani sana bitsey diyemem ama dikkat edin guzel insan zaman kötü insanlar zamandan daha kötü her insana guvenmeyin inanmayın özellikle sen olurmu güzel insan dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • her sakalliyı dede zannetme sözü geldi aklima

1|0
    0|0
    • 21gün

ya ya ne dedeler var :D

• 21gün

sende amma kabadayıymısın ha

• 21gün

kabadayı değilim sahiplenme duygusu çok yüksek bende bide kiskanclik olunca artık sendusun burcumun butun özelliklerini tasiyirum

• ben pek kimseyle konuşmam. yani denk gelmedi bana

0|0
    0|0
  • Devam et facebook tan insanlarla tanışmaya sonu hayra çıkar

0|0
    0|0
    • 21gün

face degl bilip bilmeden konusma olum

• 21gün

Ha facebook ha okey ne fark ediyo görmediğin bilmediğin insanlar

• 21gün

ne blcen iste çocukluk biri ilgileniyo ya senle seviniosun falan net ortamına yabancısın saf düşünceler

• 😂😂 az daha gidiyodun

0|0
    0|0
  • oha be vardir boyle insanlar ama sasirmam insanin oldugu heryerde her sey olur

0|0
    0|0
  • iyi yirtmissin

0|0
    0|0
  • vardır kardesım

0|0
    0|0
    • 21gün

dıkkat et kendıne krdsm

• 21gün

oda olur evet

• 21gün

ayennnnnb

• Banada oldu kucuk yastaki cocuklar yaziyor yaslarini buyuterek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Adamda da ne dil varmis hic mi acik vermedi ya illaki bir yerden anlarsin 😄 Ama yasinda baya kucukmus nasil farkina varacaksin oda var 😄

0|1
    0|0
    • 21gün

evet aynen kardes vala ozaanki yasa gor hic acık vermedi yani moruk ya trajedi anlattm 😂

• Ben kandırırım kandırılmam asadsa 😬

0|0
    0|0
  • Amca yaşına başına bakmadan birşeyler yapmaya çalışmış dikkat et

0|0
    0|0
  • Var ama direk yaşlı amca yazıyor bende cevap vermiyorum 😄

0|1
    0|0
  • 😂😂 Allah korusun bizi moruklardan

0|0
    0|0
  • işte senin gibi insanların evinde internetin bağlanmaması lazım sonra bu çocuk neden böyle

0|0
    0|0
    • 21gün

ya bl sus kınama kınandıgını yaşamadan olmessln. 👊

• 21gün

@chaorun onlar bilmicek biz mi bilicez kontrol edicek çocuğunu sende saçma sapan konusma

• 21gün

Amaaan iyi be iyi bişi demiyom ben

Yükleniyor...