Geç kalma problemi , üşengeçlik, hayatta istikrarsızlık?

Arkadaşlar ortaokul lise yılarından beri ilk derse geç kalır ikinciye girerdim sabahları uyanmak okula gitmek istemez kalkınca uyuşuk uyuşuk giyinir kahvaltıya annem hazırlardı erken kalksam bile geç kalırdım devamsızlık hakkım sonuna kadar geçlerle doluyor du. sınavlara hep son akşam çalışırdım. düzen ve temizlik olayına bakıyorum bir iki ay çok düzenli çok titiz sonra bir anda bambaşka biri gibi Pasaklı ve düzensiz. yaş oldu kaç şu an formasyon alıyorum yine geç gidiyorum sınava bile geç kaldım son 20 dk ya yetiştim. üniv okurken tek ders sınavına yarım saat geciktim tam bir sene uzadı. ben niye böyleyim var mı benim gibi olan hayatımda istikrar yok ibadetlerim de öyle bir iki ay düzenli namaz kılıyorum bir vakit unutunca kopuyor tümden. çalışıyodum bir ara öğretmenlik yaptım özel bir yerde o zamanda geç kaldım müdürden fırça yemiştim kendime yediremedim ayrıldım ben niye böyleyim ya :-(

Güncellemeler:
Eşya kaybetme olayını unuttum. kaç kez nüfus cüzdanı kaybettim hatırlamıyorum para cüzdanı bile kaybettim elime taktığım yüzükleri bile. yapı olarak takıntılı dalgın biriyim olaylara ve durumlara. geçen yıl aşık oldum ilk diyebilirim hayatımda çok enerjik ve dikkatli olmuştum sevdiğim adam mükemmeliyetçi biriydi bende planlı düzenli olmuştum ayrıldık ben yine aynıyım daha kötü hatta :-(

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...