Misophonia hastalarına destek olur musunuz?

Misophonia hastalarına destek olur musunuz ?

Merhaba arkadaşlar Kadir ben bu hastalığın farkına vardığımda 8 yaşında neşe dolu bir çocuktum, Taki bir akşam yemeğinde babamın çıkardığı tuhaf seslerle sinirlerimi bozmaya başlayan beni hayata küstüren o sesle tanıştığım ya da o sese ilk defa o kadar farkındalık gösterdiğim an benim için hayat bir cehenneme dönüştü. Ailem bu konunun farkına vardığında bana destek olacakları yerde şımarıklık ve kendi ailesini beğenmeyen bir çocuk yakıştırmasıyla, onların yapmamı istedikleri şeyi yapmadığım anlarda beni bu sesleri bilerek çıkartarak hayata küstürdüler.28 yaşındayım ve 20 yıldır bir başıma bu hastalıkla mücadele ediyorum, yoruldum bunun bir hastalık olduğunun farkına görgü kurallarını alt üst etmiş bir ülkede buna çare bulamadığımda anladım. Biraz saygı biraz gördü çok mu şey istiyordum, istiyorduk? Hayvanların geviş getirirken çıkardığı sesleri insanlar neden çıkartırdı o ağızları neden şaplar gencecik insanların? Artık tek başıma mücadele etmekten yoruldum size şu an bu satırları ofisimin altında depo olarak kullandığımız bodrumdan yazıyorum, Gelin bu hastalıkla tek başımıza değil hep birlikte mücadele edelim, Facebook da bir sayfa açtım umarım sitenin adminleri reklam olarak alğlamaz "Misophonia Türkiye " adlı sayfaya destek olalım arkadaşlar gerekirse kendimize ayrı bir şehir kasaba kuralım yoksa bu hastalıkla yaşamak zor bizi kimse anlayamaz. Desteklerinizi Bekliyorum.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Sarılalım kardeşim.

0|1
    0|0
    • 18gün

Hoşgeldin kardeşim :(

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun kardeşim bu ulkede zorr

0|1
    0|0
    • 18gün

Allah razı olsun kardeşim gerçekten zor...

Kızlar Ne Diyor 3

• yazdığım her kelimeye katılıyorum. aynı evrelerden geçtik. yemeklerimi ailemden önce ya da sonra yerim. çünkü tarif ettiğin gibi resmen geviş getiriyor kardeşim falan 😁
    Rahatsız oluyorum deyince de inadına daha çok yapıyorlar.
    Ne olacak bizim bu halimiz 😷😒😑

0|1
    0|0
    • 18gün

Kafamda güzel bir proje var bizim gibi insanların yaşadığı bir semt mahalle :) ya da bir şehir

• 18gün

insanları bilinçlendirirsek belki bu huylarından vazgeçebilirler

• 18gün

İşte bunun için bir toplum olmamız gerek sende sayfayı beğenip destek olurmusun?

• işin zor çünkü buna dikkat eden insanlar çok çok az , destek oluruz

0|1
    0|0
    • 18gün

Teşekkür ederim eksik olmayın lütfen.

• allah yardımcın olsun

0|1
    0|0
    • 18gün

Allah razı olsun amin...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!