BEN BUGÜN FEMİNİSTİM!! Niyemi?

BEN BUGÜN FEMİNİSTİM!! Niyemi?BEN BUGÜN FEMİNİSTİM! Niye mi?
Gece @MinyonHatuun üyesinin bir sorusu ile bozulan gecem , haberlerden bihaber iken okurken isyan ettiğim tecavüz ayrıntıları😔
BEN BUGÜN FEMİNİST ruhluyum
resimdeki kedinin gözlerine bakarken gördüğüm şey!
hiçkimseye aldırmadan gözyaşları içinde yazdığım bu görüş!

Bir kadının kaderi olamaz savunmasızlığı
bir erkeğin uçkuru kadar kıymetsiz olamaz bir HAYAT
Hayvani duygular barındıran hasta ruhlu insanların zevkine KURBAN OLMAMALI bir hayat..

Tecavüzcüsü ile evlendirilme yasasını perde Arkası savunan SAVCI! Nasıl bir düşünceye sahip olduğu bu kadar açık iken, bu savcıların ADALETİ sağlayacaklarına nasıl güvenebiliriz!!
Ben BUGÜN FEMİNİSTİM!
ortaçag FRANSAda uygulanan bu cezanın çok daha beterine EVET diyebilecek ilk İNSANIM..

Bugün tüm TEBESSÜMÜM Yerine GÖZYAŞI bıraktı
hayatını bu iğrençlik yüzünden kaybeden ÇOCUKLARIN resimlerini paylaşmaya yüreğim dayanmadığı için eklemedim o resimleri..
BU İĞRENÇLİKLERİN ÖNÜ ESNEK OLAN YASALAR ve SAPIK RUHLU savcılar olduğu sürece KAPANMAYACAKTIR..
sadece O GÜN "KIYAMET GELDİĞİNDE"
bu YARATIKLAR için "YAŞASIN CEHENNEM"
tek HAYKIRIŞIM olacaktır benim😔🤐

Güncellemeler:
21gün !!!

2|6
9|20

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten bu haberleri izleyince insan nasıl bir caniliktir bunlar diye düsünmüyor değil. iki dakikalık zevk için yaptıkları pisliklere bak. idam olmalı evet bu tip bunları yapanlar için şart gör bak bir daha böyle vakalar çıkıyormu. Allah herkese hayırlı ömürler ve kaldıramayacağı dert keder vermesin. Hayırlı cumalar herkese

1|0
    0|0
    • 21gün

İdam kurtuluş olur ben hem burda, hem öbür tarafda çekmesini şstiyrıım
      Fransa'da ki işkence ve daha beteri ile saniye saniye ölümü yalvararak isteyecek şekilde ölmesşnş istiyorum
      Cehennemde zaten nasıl yanıcaklarını Allah bilir

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben de yeni duydum, tekrar yerin dibine girdim. Her tecavüz haberinde olduğu gibi.
    Niye böyle oluyor? Bunu sorgulamamız gerek. Erkekler, bu kadar mı azgın? Yani kediden ne istiyor olabilir? İnsana da tecavüz etmesi normal olamaz tabii azgın diye. Kendini tutmayı, dizginlemeyi bilecek. Herkes erkek... Ama bak, tecavüz vakaları oldukça az erkek sayısına oranla. Bazı pislikler var işte, onlar yapıyor bunu. Oturup konuşsan, beyni yok konuşmaya. Bunu niye yapıyor, çözmemiz gerek. Bir sıkıntısı var ama, akıl sağlığı bozuk muhtemelen. Sapkınlık da var belli ki, bir hayvana tecavüz edenden ne beklenir.

1|0
    0|0
  • Hergün herkesin feminist olması lazım. Kadınını önemsemeyen bir toplum hiçbir yere gidemez. Ne demişler, erkeğe birşey öğretirsen sadece 1 kişiye öğretmiş olursun, ama kadına birşey öğretirsen, o bunu çocuklarına da öğretir, o çocuklar kendi çocuklarına öğretir. Medeniyet, gelişme kadınla başlar.

1|0
    0|0
  • konu tecavuz istismar olunca bisey yazasim gelmiyor fakat burda ekstra feminizm gibi bozuk bir ideolojide var tecavuz ne kadar yanlis tek tatafli tatmin ve bencilce ise feminizm denen ideolojide o kadar bencilce zalim ve tek tarafli bir cok kisi sapik bile olsa onlarin isledigi sucu masum erkeklerin ustune saldirarak kendini tatmin etmek de o derece sapikliktir. tecavuzcusune kizip duyfularin tecavuzcusu olmanin mantigi yok. yaratilisa aykiri feminizm dene akim. tecavuzu konusmuyorum bile tum doga kaninlarina tum ahlaki degerlere aykiri mudehale sart fakat adilane olmali

1|0
    0|0
  • Çağdaş ve laik Türkiyenin eseri ne yazıkki bunlar. Ayrıca olayı sanırım çok yanlış anlamışsınız. Tecavüzcülerle ilgili bir uygulama yok. En azından evlendirilme gibi bir durum yok. Olay sadece çarpıtıldı ve insanlar doğruyu araştırma gereği duymadan -herzamanki gibi- hemen sazan gibi atladılar önlerine atılan oltaya. Ülkeye idam getirilmek isterken atatürkçü tüsiad çıkıp idama karşıyız avrupa birliği ile arayı düzeltin diyebiliyor. Bu ülkede her şeye karşı kemalist zihniyet yok edilmediği sürece hiçbir şeyden fayda beklemeyin. Boşuna da kendinizi sağda solda bir şeyler anlatıcam diye yormayın. Çünkü faydasız olacaktır.

Bu arada tecavüz konusu ile herkes dediğim gibi önüne atılan oltaya göre konuşuyor. Bence önce araştırıp sonra konuşmak lazım.

Kaynak:
    www.ensonhaber.com/...lemeye-yanit-2016-11-18.html

0|0
    1|2
    • 21gün

Kulaktan dolma bir haber ile değil birkaç gazete haberlerinde okuduğum bilgiye göre konuştum burda arkadasım,
      Ayrıca benim asıl burda vurgulamak istediğim gündemdeki haberin varlığından çok tecavüzden kaynaklı yaşanan dramlar zahmet edip, görüşümü VE düşüncelerimi baştan Soma okursanız asıl vurgulamak istediğim konuyu anlarsınız..
      SAYGILARIM İLE..

• 21gün

Ortada olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek olsa gerek...

• 21gün

Arkadasım benim vurguladığım şey tecavüze uğrayan kadın , çocuk ve hayvanlar..
      Yasasına da , vekiline de haberi carpıtanına da...🤐🤐
      Ben yasayı değil mevzuyu tartıştım burda.. asıl konum bu benim
      Geceden beri beni benden alan tecavüz mağdurları..
      Edebimi bozmak istemiyorum dilim ayarsız bugün
      Tek ricam benim paylaşımım senin savunduğun durumu kapsamıyor..
      Sitedeki sırf bu haber ile görüş paylaşanlara konuş sen

• http://vocaroo.com/i/s16iu2oiTzEz
    http://vocaroo.com/i/s0LY0pi5Ls6E
    İki farkli ses kaydı bu gün feminist in Allahıyim ben!

1|0
    0|0
  • bunlarla aynı cinsiyeti taşıdığım için utanıyorum..
    ama bir yandan da kendimi geliştirdiğim için, bunlar gibi ilk insandan beter olmadığım için mutluyum..

1|0
    0|0
  • Erkeklerde aklın önüne geçen ilkel cinsellik oldugu surece ne hayvanlar, ne cocuklar ne de kadınlar guvende degil. Sogutuyor insanı cinsellikten. frijit ediyor. Erkeklerin de cinselligi, kadın cinselligi kadar masum, dizgin, kontrol altında olsaydı ya. Erkeklerin, cinsellikte egosu, Id ile superego arasındaki hakemligi ıd' den taraf galiba.

1|0
    0|0
  • Feminist ol, ol ama olmakla kalma !
    Oku adam ol !
    Madem ki kanunlarda acik var, egitimini tamamla ve bu yanlisi sen kapat.
    Haykirmakla protesto etmekle elinize hicbirsey gecmez. Biraz hareket edin !

1|0
    0|0
    • 21gün

Ben bana göre yeryüzünün en güzel mesleğine zaten sahibim.
      Ekranlarda görülen özel çocuklara işkence eden orospulardan olmamak için
      Tüm merhametimi onlara sunıyırum çok şükür ki bunj en iyi şekilde zaten yapıyorum
      Haksızlığa asla hiçbir yer ve konumda sessiz kalan birisi değilim
      Oturduğu yerde ülkeyi kurtaran klavye kahramanı hele hiç değilim
      Ama görüşünüze katılıyorum
      Ülkedeki haksızlıkları kapatabilecek dürüst , cesur gözü pek insanlara ihtiyaç var artık
      SAPIK RUHLU VEKİL ve SAVCILARDAN ARINMASI GEREKİYOR ARTIK ÜLKEMİZİN

• 21gün

👏👏👏 Sizin gibi insanlara ihtiyacimiz var.

• 21gün

Yeryüzünde herkes biraz cesaretli olabilse çok şey değişir ülkede

• "Sapık ruhlu savcılar" dışındaki tüm tespitlerine imzamı atıyorum güzel insan...

1|0
    0|0
    • 21gün

Aslında sabah yazarken çok kötü bir ruh hali içindeydim ve gözyaşları şle yazdım , orda "bazı " tanımlamasını kullanmam gerekirdi..

• Insanlik ugramamis o beldeye..

1|0
    0|0
  • ayıptır ya günaydın ablam

1|0
    1|0
  • Erkekler artik erkek degil birer canavar!

1|0
    0|0
    • 21gün

Doğru yolu bulsunlar diye duA etmek bile gelmedi içimden
      Çünkü böyle kişilerin cehennemde ebedi yanmalarını istiyorum 😔

• 21gün

Olduğunu kabul etmek aslında hissettiğinşeyin ne olduğunu bildiğin anlamına geliyor
      sebebler, nedenler ve buna öncülük eden her şeyin
      Bşr cvbı olduğun unutma arkadasım

• 21gün

haklisin

• Dünya gerçekten çok kötü bir yer.

1|0
    0|0
  • emeğine sağlık güzel yazmışsın

1|0
    0|0
  • Bu konuda artık söylenecek söz kalmadı

1|0
    0|0
  • Bunları en önce idam etmeli.

1|0
    0|0
  • Kotu durum

1|0
    0|0
  • Dinci kafa yapısı ile yönetilen teokratik hükümet dun gece tecavüzcüler serbest kalsın tecavüz ettikleri ile evlendirilsin yasa önergesi verildi 4 sapik AKP vekiki

0|0
    0|0
  • İçim parçalandı dost.

1|0
    0|0
    • 21gün

Gece boyunca hiç uyuyamadım😔
      Haksızlığa sebeb olanlara sövdüm durdum

• 21gün

O da çok güzel evet

• 21gün

İlk uygulanacak ceza olmalı bu meydanlarda

Kızlar Ne Diyor 9

• https://pbs.twimg.com/media/BxKxA8fCIAAIkfS.jpg

Başımızdakiler bu kafada olduğu sürece milletinden çok da şey beklemeyeceksin. En kötüsü de artık alıştık ben duyduklarıma eskisi kadar şaşırmıyorum. Küçük bebeğe, mezardan çıkardığı insana, kediye tecavüz eden insanları gördük daha marjinali ne olabilir ki...

2|0
    0|0
  • Sadece bugün yani?

1|0
    0|0
    • 21gün

Şimdiye kadar hayatımda başka pisliklerin cezasını masumlara kesmedim..
      İlk defa bugün yüreğim hiçbirini kaldırmıyor😞
      Sürekli bir erkek nefreti karakterime ve değerlerime aykırı
      Ben bugün haberlerde dolaşırken erkekler kadar KADINLARINda içinde olduğu mağdurun erkek olduğu baska iğrenc haberlerede denk geldim.
      Yani tüm herseye bakacak olursak dünya düzenini bozar herkes zaten yeterince nefret içinde iken hepten bir duygusuzluk savaşına merhaba deriz

• 21gün

@ellekontrol sizin yorumunuz için bu görüşüm zaten var
      Feministlik asla savunacağım bir şey olamaz

• Bunlar sadece bildiklerimiz. Bilmediğimiz medyaya yansımayan birçok böyle olay var. Herkes saplantılı olmuş.

1|0
    0|0
  • Cehennem burda ve yaşamazsın yok olsun.

1|0
    0|0
  • ne yazsak bos. 🙁

1|0
    0|0
  • yazık yha

1|0
    0|0
  • Bu nasıl bir açlık nasıl bir iğrençliktir inanamıyorum 😡

1|0
    0|0
  • Cehennemin en dibine gitsinler :(