Burdaki gençlerin çoğu sizcede Mursi karşıtı Mısır halkına benzemiyomu? Ve chpliler?

Chpliler olsun (seçmenler ) ve burdaki gençlerin çoğu kaddafi karşıtı saddam karşıtı halka benzemiyor mu?

Güncellemeler:
19gün Sorum bazı embesillere ağır geldi sanırım

0|0
4|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok farketmıo yaa al birini vur ötekine biri çıkıo dini öne sürerek kendine bişeyler kazndırıyo biri çıkıo atatürk gbi yüce birini öne sürerek kendine bişe çıkartıo biri çıkıo hem maaslarını biz ödüyoz karsılığında bize silahlanıp saldırıyo yani hç biri dört dörtlük halkını devletini düşünen değil bu bnim fikrim tabiki onlara bireysel olarak inananlara saygım var bn sözlerine inanmıyorum sadece kimbilir halka yansıtılamayan el altında dönen ne işler var bu kim basa gelirse gelsin hep aynı olan yıne halka oluo 😇

0|0
    0|0
  • evet öyle. diktatörlere ve yobazlara karşıyız biz. yalan mı söyleyeyim? akp yeni kanun tasarısını oylamış. tecavüzcü kızla evlenmek isterse cezadan yırtıyormuş. inşallah kabul edilmez. ben ne diyim şimdi alkış mı tutayım bunlara? sokağa çıkma kimse sana tecavüz edemez diyecekler artık kadınlara. adıyaman imam hatipte çocuklara tecavüz edildi yine üzeri kapatılmaya çalışılıyor. ensar vakfı desen öyle.

0|2
    0|0
  • akpliler de amerikalılara benzetiyoruz biz ama hiç söylüyoz mu aga

0|2
    0|0
  • ne alaka ya beyninin çalışma daha doğrusu çalışmama daha da doğrusu fikir üretemeyip saçmalamasına izin verme. bence git at kendini köprüden. oksijen salınımı artar. dünya gereksiz birinden kurtulur.

0|0
    0|0
    • 19gün

Bence sen git at kendini bir yerden bu yaşına gelmişsin daha bişeyleri görememişsin ya yazık..

• Sabah sabah rüyanda ne gördün kardeşim iyimisin git yat ya tövbestafırullah

0|0
    0|0
  • En büyük Saddam ve Kaddafi düşmanı Erdoğan dır :)

0|0
    0|0
  • Oyle düşünürsek erdoğan da Kaddafi ve saddama benziyor.

Evet benziyor

0|0
    0|1
  • O senin görüşün

0|0
    0|0
  • elin sapık mursisini mi destekleyecektim mk sapığı ölü kadınla 7 saat içinde ilşkiye girilebilir diyen kadınlar pazardan muz alamaz diyen bir sapığımı destekliycem mk 4 parmakçı rabiacıları

0|1
    0|0
    • 19gün

Nerenizden uyduruyorsunuz bu şeyleri allahınızı severseniz

• 19gün

ne uydurması bana bir tane dinci göster şeriatcı göster sapık olmasın 6 yaşında kızla evlenilebilir diyen vardı bir tane ne kadar sapık varsa dincilerden çıkıyor sayelerinde deist oldum

• Ne anlatıyor bu, biri çevirebilir mi? Benim cahilcem yok =/

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bencede

1|0
    0|0
  • Çok uç benzetmeler bunlar, neden sebep böyle düşünüyorsun?

0|0
    0|1
    • 19gün

Ülkelerine 50 yılda bir gelen bir liderleri oldu ama hepsi elinin tersiyle itti

• Başimizda en az mursi kadar sapık zıhneyetli olunca normal bu tepkiler. Ama sonumuz mısıra benzemez merak etme sen.

0|0
    0|0
  • bunu söylemek için mi geldin siteye kızım bak işine ys

0|0
    0|0
Yükleniyor...