Kapalı kıza sizce ayıp olmuş mudur?

bugün akşam saatlerinde otobüsle eve gelirken ayağa kalktım ve iniş butonuna bastım benim ayakta beklediğim yerin hemen yanında kapalı bir kız oturuyordu ama ben ona doğru değilde başka bir yöne doğru bakıyordum meğersem benim ineceğim durakta o da inecekmiş. ama hiçbir hareketlilik görmediğimden onun ineceğini düşünmedim. neyse ki durağa yaklaştığımızda otobüsün durmayacağını düşünüp panik yaptığım için butona tekrar basmak istedim oraya da bu kız elini koymuş bildiğin fena karşılaştı ellerimiz. sıcacıktı eli. birlikte indik ellerimiz temas ettiği anda pardon dedim o da sakinlikle karşıladı ama ne bileyim ayıp oldu sanki. siz bu durumda ne tepki verirdiniz?

0|0
6|6

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya olabilir

0|1
    0|0
  • bir şey olmaz

0|2
    0|0
  • İnsanlık hali bir tepki vermem, pardon da demişsin zaten

0|1
    0|0
  • Birşey olmaz banada oluyo yanlışlıkla

0|0
    0|0
  • Dün de bana oldu aynisi. Okulda merdivenlerden iniyordum, bildigin el ele tutuşur gibi yanındaki inen çocuğun eli deydi. Ben de zaten en kenardan iniyordum, kenara da gecemedim. Yanlışlıkla oldu ama çocuk pardon diyeceğine gülen gözlerle baktı baya😳Ben pardon dedim, indim artık :D
    Not:Ben de kapaliyim. Yani oluyor böyle kalabalıkta falan dikkat etsek de. Halbuki karşı cinsle dokunma teması kurmayan, buna dikkat eden biriyim ama böyle durumda da karşı tarafi azarlamiyorum tabiki :D Yanlışlıkla oluyor...

0|1
    0|0
    • 15gün

seninki benden betermiş :D

• 15gün

Ne gerek var 😂

• 15gün

aa ne ayıp hiç öyle denir mi :D tanımak istedim seni napıyım böyle şeker bişi olmasaydın sen de :)

• Yahu ne olacak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tamam da eline dokundugun bir teyzede olabilirdi amcada olabilirdi hani insanlik hali anormallik bunun neresinde anlamadim... Sen kizi aklindan cikaramamissin ve eli sicacikti dedigine gore etkilesim olmuş senin tarafindan.. unutursun :D

0|1
    0|0
    • 15gün

yok be sıcacıktı lafını olaya biraz action katmak için dedim yoksa okunmuyor biliyon mu yazılar. gergedanın biri buna bile özet geç demiş millet iki satır şeyi okumaya üşeniyor.

• Sıcacıkmıydı eli :D la olum kaybolun bır surdan mk bari yapmacıklığınızla doğrucu benım ayağına yatmayın :D

0|1
    0|0
    • 15gün

aşçı bahçıvan uşak palavralarınla sen milleti keklerken iyiydi dimi şurda iki satır yazı mı zoruna gitti

• dostum bildiğin hatuna tecavüz etmişsin ayıp ayıp olurmu şey günah yazık yuh

0|1
    0|0
  • elinin sıcacık oldugunu nasıl anladın iki dakika da 😂😂

1|1
    0|0
  • okumadım özet geçsene panpa :D

0|1
    0|0
  • Kurduğu hayale bak yatarıp s... Din bari.

0|1
    0|0
    • 15gün

ulan denyo gecenin bu saatinde yapacak bir şey bulamadım ne yazsam ne yazsam diye düşündüm kçımdan element uydurdum dimi. ne zorum var yaşamadığım bir olayı anlatacak kadar salak mıyım? herkesi kendin gibi senarist mi sandın?

• 15gün

Denyo sensin ben yalan demedim. Otobüste kızın eli eline değdi diye mevzuyu buraya taşıyaxak kadr kafanda kurmana dedim 😆 İyiki kız üzerine düşmemiş. Hemen orada boşalırım herhalde. Kızın eli sıcakmış 😆 kim denyo 😆

• 15gün

:D :D

Yükleniyor...