Tecavüze uğrayanların tecavüzcüsüyle evlendirilmesi?

'Önergeye göre; tecavüze uğrayan çocuğun tecavüzcüsüyle evlendirilmesi durumunda ceza ertelenecek. Önerge AKP milletvekillerinin oylarıyla kabul edildi.'
Bu kadarına pes, önce 12 yaş ayrımı sonra da bu olay, hükümet sokakta el ele yürüyen insanlardan rahatsız oluyor ama tecavuzu pedofoliyi destekliyor! Ülkede düzeltilmesi gereken o kadar şey varken hükümetin uğraştığı şeylere bakın
Sizin düşünceleriniz neler?

Link https://onedio.com/haber/akp-nin-cinsel-istismar-onergesine-tepki-yagiyor-tecavuzmesrulastirilamaz-739717

Güncellemeler:
16gün Ama adam yol yaptı diye gezen comarlar nerede? Reis diye gezen adamlar nedense bu haberlerin altına hiç yorum yapmazlar.
16gün Güncel

0|0
5|8

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu partiye oy veren insanlar ne diyorlar acaba, şerefsizliğin bu kadarı. Mide bulandırıcı ya bunların kendi çocukları anneleri eşleri yok mu , bu nasıl bir zihniyettir? Ülkeyi göz göre göre bu hale getirenlerin, tüm olanlara saçma sapan bahaneler üretip üstünü kapatanların, göz yumumup sessiz kalanların, hala şu zihniyetleri savunan çakma dincilerin allah belasını versin

0|3
    0|0
    • 16gün

Ülkenin hangi sisteminden tutarsa tut elinde kalır egitimde sanatta bilimde herşeyde sondayiz bu kadar düzeltilmesi gereken şey varken adamın uğraştığı meselelere bak. Bunlari destekleyenler de belli, adamı Tanri olarak gören comarlar

• 16gün

Merak etme eğitimle de çok güzel uğraşıyorlar. Asıl tecavüzü çobanları bunların beyinine etmiş

• Yok artık ciddi ciddi yapmışlar ha! Vicdansızlık!

0|1
    0|0
    • 16gün

İnsan şaka sanıyor bu kadar da olmaz diyor ama bu hükümet bastayken şaşırmamak lazım.

• 16gün

İnanmamıştım ama ciddi ciddi olmuş... Ne yazsam yetmeyecek.

• Tam anlamıyla rezalet. Evlenmek istediği sabiyi gözüne kestirip ırzına geçeni sık sık görürüz. Ailesi de namusunuz temizlensin diye everir.

0|0
    0|0
  • Yok daha neler

0|1
    0|0
    • 16gün

adamlar baya tecavuzu yasallaştiriyor bundan iki gün önce twetterda evlenmeden cinsel ilişki yasaklansın diye tartışan adamlar bu önergeyi ortaya atanlar. Yakında ahlak polisleri de çıkarsa sasirmam

• Şaşırdık mi? Elvette şaşırmadıj

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• diyoruuuum. bu adam inşallah maşallah diye diye s*kmedik tarafımızı bırakmayacak diyeee.. halk kanadursun.
    daha neler olacak neler...

0|1
    0|0
    • 16gün

Akpliler bu yasayı bile savunurlar adamın bildiği varmış der comarlar.

• 16gün

ben kararlara saygı duyan bir insanım. fakat bu insanların ki fanatiklik, ne yaptığını bilmemezlik.
      yani kötü bir insansan , kötü ol. ona bişey demem. ama iyilik yaptığını zannedip kötülük yapmak , ve bunun farkında olmamak kadar , hatta bu durumu onlara anlatamaman kadar kötüsü yok.

• İgrencler akpliler bu dünyaya mikrop olarak gelse daha faydalı olurmuş hayvanlar bile daha adaletli olur eminim.

1|1
    0|0
  • Bilader Buna Şükredin.. Bu Daha Hiçbirşey.. İlerde Bizede Tecavüz Edicekler.. Bakın Görün.. Ki Şimdiden Niyetleri Var Zaten..

0|1
    0|0
    • 16gün

şaka gibi sen o travmayı unutmaya hayata dönmeye çalış hükümet seni tecavuzcunle evlendirsin adam sana her gün tecavuzu etsin. Bu nasıl iğrenç bir zihniyet

• 16gün

Zihniyetmi? Biladerim Afedersin Ama Onların O Zihniyetine S.. k. ym

• Carpitilmis bir CHP iddasi.

0|0
    0|0
    • 15gün

Gerçek.12 yaş ayrımı da mı iddia

• Başkanlık gelsin de erkeklere de tecavüzü serbest bırakacaklar bunlar iyi günlerimiz bence sdfsdfj

0|1
    0|0
    • 16gün

Hayvanlara, erkek çocuklarına hatta damacanaya tecavuz eden sapiklardan beklenmeyecek şey değil.

• Aleyna Tilkiyi sahneye çıkaranlar ve izleyenler pedofiliyi desteklemiyor mu?

0|1
    3|7
    • 16gün

Bu onunla aynı şey mi? Burada tecavuzu gibi iğrenç bir olayın meşrulaştirilmasindan söz ediyor.

• 16gün

Ruh hastası

• 16gün

@Tomboy0 sensin o tavşan... :)

• cok pis ayar oldum su an bak

0|0
    0|0
  • pedofili sapık akp bide idam diyolar gelsinde bunlar asılsın önce

0|0
    0|0
    • 16gün

İdam gelirse işlerine geleni asar bunlar kardesim

• 15gün

ztn gelmesin ben öylesie diyorum lafın gelişi gönlümde yatan bu akp vekillerine özel idam çıkarıp asıcaksın onu demek istiyorum

• 15gün

onun icinde akpnin defolup gitmesi lzmveya halk tarafindsn darbeye ugramasi lzm

Yükleniyor...