Kimler Erdoğanı çok seviyor? Benim için Erdoğan dolardan daha değerli. Başkanlığa kimler evet diyecek? Anketli?

Ben özünde Türk milliyetçisi, Türkçülere sempati duyan biriyim. Ama ben vatanım sensiPndeki binbaşı Cevdet gibiyim. Hem Türkçüyüm çünkü hemde aşırı fanatik bir Tayyip hayranıyım. Nasıl ruhi su benim kabem insandır diyorsa BENDE şakasına benim kabem dolardır derdim. Ben takıntılı hassas biriyim. Paramın hep dolar bazında artmasını isterdim. Ama dolarımızı vadeli liradan artırak derken vb vb dolarla ayrı düştük. Param lirada dolar çok çıktı. Ama dolar 4 olsa yine Erdoğanı desteklerim. Çünkü ben Tayyipe hayranlık duyan onu çok seven biriyim. Ben muhafazakar değilim. İddaa borsa şans oyunu oynarım. İstesem koluma Erdoğan imzası dövmeside yaptırırım. Ben Tayyipi din allah ümmet için değil, kafa yapısı düşünceleri hoşuma gittiği için tutuyorum. Mesela Tayyipte benim gibi kafasına koyduğu bir şeyi er ya da geç yapar. Bende istediğim bir şeyin yapılmasını isterim. Dolar hayranı dolara sempati duyan biriyim ama doların azgıynylıgı bile beni Tayyipten vazgeçiremez. Ama er ama geç ben yine kafamdaki dolar miktarını yaparım. Sadece biraz vaktimi alır. Kimler Tayyipi seviyor.

• TAYYİP BAŞKAN OLSUN OLMALI
    36% (9)40% (8)38% (17)Oy Ver
  • BAŞKANLIĞA HAYIR
    64% (16)60% (12)62% (28)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
16gün Oğlum olursa bir tanesinin adını mutlaka Tayyip koyacam. Bakalım o talihli kim olacak. d. d. Benim Tayyiple aramda doğru orantı var. Solu sevymem. Onlarda Tayyipi sevmez. Bak bu denklemden bile ben Tayyipe otomatik hayranlık duyuyorum

0|0
7|3

Kızlar Ne Diyor 7

• Burada oy yapmak zaten bir hata :D yine secim olsa adam 57% oy alirdi...
    Sonuna Kadar ERDOGAN <3

0|2
    3|1
  • Hayır.

0|1
    0|0
    • 16gün

Neden yüzü tatlı kız

• 16gün

bunu daha önce söylemiştim diye hatırlıyorum çok söyledim çünkü baya başkanlık sorusu var malum 😄

• 16gün

resimdeki sensen eğer çok tatlı bir kızsın. seni tanıyom güzelliğinden. daha öncede cevap veriyon sorularıma

• ben ayni dusuncede degilim erdogani sevmiyorum

0|0
    0|0
  • ben sizin camianın akıl sağlıgından şüphe etmiyorum gerizekalısınız

0|0
    0|0
  • Bence artık uyu belki ruyanda tayyibi görürsün

1|0
    0|1
  • Tabiki evet diyecem

0|0
    0|0
  • Türk Milliyetçiliği ve dolar hmm çok ilginç...

0|0
    0|0
    • 16gün

yobayzlık iyi değil. ben devletime tüm paramı veririm kötü bir duurum olsa

• 16gün

Sen Türk parasını değerlendirmeye bak bırak doları euroyu

Erkekler Ne Diyor 3

• Ne ayaksın belli değil. Rumuzun dindarchpli1923, yazdıklarında muhafazakar değilim dövme yaptıracağım diyorsun. Tayyipçiyim diyorsun. Sıkıcı ve boş bir yazı olduğu için yüzeysel geçtim. Belki de ironi yapıyorsun bilmiyorum ama başkanlık gelmeye kalkarsa kan akar, akıtırız. Kuru kuruya Cumhuriyetçi değiliz.

0|0
    0|1
  • Şu tayyip ve akepeliler yüzünden türk olmaktan ve Türkiye de yaşamaktan nefret ettim

1|3
    0|2
  • provake soru adminler devreye yoksa söveceğim !

0|1
    0|1
Yükleniyor...