CİNLERLE İLE SORUNLARIM?

Arkadaşlar fazla detaya girmeyeceğim ama 9 yaşımdan beri 10 sene geçti hala uğraşılıyorum. Rüyamda ondan çocuk doğurduğumu gördüm 2 defa. Ve doğururken hep bir çığ deprem gibi millettin kaçışını gördüm. Bugün derste uyumaya çalışıyordum sanki biri koşarak geldi ve ısırdı onun acısıyla yerimden zıpladım. Bunu rüyamda da yapıyor uyurken rüyama giriyor ve ısırıyor acısıyla uyanıp 1 saat acısını çekmiş oluyorum. Üstüne üstlük gece bir defa üstümü çıkarmıştı uyandığımda şoka girmiştim. Korkmuyorum ama tuhaf hissediyorum, bazen kontrol ettiğini düşünüyorum. Ve kimseyi sevemiyorum sevsemde hep bitiyor bir mesafe giriyor. Ne yapmalıyım? Hocaya görün demeyin gerçekten işe yaramadı..

0|1
8|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Bunu sen kendi kendine yapıyorsun kardeşim cinlerin böyle bir yetenekleri Yok. Cinler sana yalnızca Allah'a karşı gelmeyi emreder ve telkin metodu ile aklına kötü bir düşünce bırakır o kadar. Anlam veremediğiniz herşeyi cinlere yüklemek ne kadar mantıklı?

0|0
    0|0
  • Psikolojik destek almayı denedin mi?

0|0
    0|0
  • Gercek bif rukyaci bulun ve cini kovun.

0|1
    0|0
  • İmanını güçlendir imanı zayıf olanlara rahat ulaşırlar bence kuran ve müslümanlık üzerine bolca araştırla yap ve kuran oku unutmaki bizim peygamberimiz cinlerinde son peygamberidir ve hz. Muhammedin ümmetiyle uğraşmazlarki zaten yasaklanmıştır cinlerle insanoğlu alemi yasaklanmıştır kimki diğer alemle iyetişime geçmeye çalışırsa dinden çıkar gibi kesin bilgiler vardır

0|0
    0|0
  • aha yine geldi bir primci. Isırıyor mu evcilleştirmeyi denesen?

0|0
    0|0
  • Abdestsiz uyuma en azından

0|0
    0|0
    • 21gün

Öyle zaten.

• 21gün

Dikkatli ol bence insanlarla evlendikleri çocuk sahibi oldukları doğru bunu sahhih hadislerden biliyoruz

• Bu işlerle uğraşan sağlam ilim insanlarından bilgi al buranın yardımı olurmu bilmem

0|0
    0|0
  • Onlarla yasamaya alis

0|0
    0|0
    • 21gün

Nasıl alışayım ki? 10 yıl oldu ve hala bir şeyler peşinde

• 21gün

Emin ol berbat bir duygu, onun sana bağlanması dünyayla ilişkini kestiriyor. Öldürmekle tehtid ettim yakarım seni dedim ama belli bir süreden sonra tekrar geldi

• 21gün

Ben zaten dunyamka iliskim yok ki baglansin bari bir amacim olur sevsin yeter insanlardan fayda yok

• Acilen kendini okut, rukyede olur, hangi ildesin

0|0
    0|0
  • şimdi senin kendinin fazla bu tür şeyler düşünmen ve tavsiyede bolunuyum boy abdestini sag tarafa yat

0|0
    0|0
  • bu işlerden anlayan ciddi bir hocaya git görüş bence ve istersen yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Muska tak gelemez

0|0
    0|0
  • İrtibata geçtiğinde sor ona yasak olanı kim bozdu diye cevap insanoğlu olacaktır. Onları algısal olarak hızlı ve şekle kolay büründüğü için kendimizden üstün buluyor ve korkuyoruz. İnsan aklını kullanabilirse cinlere kolayca hükmeder. Biz bedenen değil ruhen en yüce yaratılanız. Suretle geldiğinde Keskin biçimde gözlerini ayırmadan bak sendeki etkisi azalacaktır. Başıma gelmedi ama bu tür vakaları yaşayanlardan duyduklarım bunlar ve en önemlisi onlar da bir can onun için nasıl hayvanlara merhametli isek onlara karşı da ilkin merhametle yaklaşmalı.

0|0
    0|0
  • Kenan Komutanım

0|0
    0|0
  • gizliden yazayımki benim yazdığımı anlamasın cin :D neyse şaka bir kenera geçmiş olsun sana demekten başka bişey diyemeyiz cin sana aşık olmuş seni seviyor hatta o rüya konusu gerçek olabilir senden çocuğu olmuş olabilir şaka yapmıyorum, o cin seni korur büyük ihtimalle ama kendiside sana zarar verebilir korkmuyorsun gerçi ama sen yinede Allah a dua et başka çaren yok, üzüldüm.

0|0
    0|0
    • 20gün

Çocuğum yoktur bence..

• 20gün

bende tam bilmiyorum ama özellikle o konuyu bilen birilerine sormalısın bence

• öyle her hocayım diyenle bu iş olmaz. işin ehli gerçek bir hocaya gitmen gerek.

0|0
    0|0
  • şu anda da onun kanlı bir eli pencereden sana doğru gelip boğazına sarılcak ve seni havaya kaldırıp kafanı tavana vurucak :/

0|0
    0|0
    • 21gün

Öyle gözüksede korkmam. Allah var, o koruyor.

Kızlar Ne Diyor 8

• Gerçekten bu işle ilgilenen birini bul araştır ufurukcu falan değil ilim adamı olsun bide ustunde muska taşı bol bol ayetel kursi nas Felak oku yatağının başına kuranı kerim koy her yere abdestli baş ve bismillahla başla işine anca bunlar geldi aklıma Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • 21gün

Teşekkür ederim, bir hocaya gitsem iyi olur gibi bilemiyorum. Bazıları musallat ettirip para aldırtıyoe

• Abdestsiz gezme. Ayetel kürsi felak nas bunları hep oku. Ve gerçekten bu işi bilen adı sanı olan birine git. Buna alışılır mı insanın psikolojisi bozulur

0|0
    0|0
    • 21gün

Kurana sarılıp uyuyorum ama etkisi yok. Olsa da belli bir süre sonra bırakıyorum ve yine aynı şeyler başa sarıyor

• 21gün

Gerçekten isim yapmış bilinen birine git

• İşini iyi yapan bir hocaya görün başka çaresi yok bunun

0|0
    0|0
  • Bazı cinler insanlara aşık olup ilişkiye girmek ister ve hatta kısmetlerini bağlarlarmış. Bu anlattıklarından öyle birşey olacağını tahmin ettim.

0|0
    0|0
  • Ne diyecegimi bilemedim tirstim

0|0
    0|0
  • namaz kil geçer..

0|0
    0|0
  • bol bol kuran oku namaz kıl allaha yonel Rabbim sana inşallah yardımcı olur dualarım seninle

0|0
    0|0
  • Hoca işe yaramaz zaten sadece paranı alırlar bende de var olduğu için sadece alıştım.

0|1
    0|0
    • 21gün

Bu çok garip..

• 20gün

Nerden okudum yine ensemde hissettim :(

• 20gün

@DeLiZoMBi sen okuyunca hissediyorsun biz yıllardır yaşıyoruz

Yükleniyor...