Psikolojik bunalımdayım intiharı düşünüyorum?

26 yaşındayım işsizim daha önce hiç bir yerde çalışmadım 2 senelik bölüm kazanmıştım bıraktım izmirde yaşıyorum lise mezunuyum iş arıyorum ama bulamıyorum bugün evdekilerle kavga ettim intiharı düşünüyorum ciddi ciddi.

0|0
7|5

Kızlar Ne Diyor 7

• Al işte kardeş biz de sendeniz boşver

0|0
    0|0
  • Bu çare değil. ben de o yaşta ünv. ye başladım. sen de başlarsın.

0|0
    0|0
    • 15gün

daha önceki yıllarda ne yaptın ben daha önce hiç bir yerde çalışmadım para kazanmak istiyorum üniversiteye falan gitmek istemiyorum.

• 15gün

Yok hiç çalışmadım. şimdi de kpss ye hazırlanıyorum. ciddi hazırlandığım için ümitliyim de. sen de hazırlan. yeteneğin varsa yetenek sınavlarına hazırlan benim gibi. çok rahat atanırsın. resim müzik...

• Abi bir gun de sacmalamayin be

0|0
    0|1
  • Saçmalama herşey hallolur

0|1
    0|0
  • ne intihari intihar care degil alhtan kork be musluman !

0|0
    0|0
  • imkanın varsa 2 yıllık saplık oku yeni açılan bölümler var kpss düşük atanmaya bak

0|0
    0|0
  • İşkur var kendini geliştirebilcegin iş buluyosun paranı işkur veriyor öyle biyerle anlaş iş ögrenmek için paranı işkur versin

1|0
    0|0
    • 15gün

kursla vakit kaybetmek istemiyorum iş arıyorum para kazanmak istiyorum.

• 15gün

bilmiyordum öyle bir şey olduğunu direk eczaneye mi gideyim yoksa önce işkuramı gideyim.

• 15gün

İlla eczane olcak die bişe yok ne iş yapmak istiyorsan önce o iş sahibiyle konuş kabul ederse işkura başvur

Erkekler Ne Diyor 5

• Kes kendini boşver.

0|0
    1|0
  • İş dedigin nedir kardeşim illa ki olur, önce sen mutlu olmayı başar... İnsanları takma... Evli barklı 35-40 yaşında işsiz bir sürü insan tanıdım, işsizler ama hayata küsmeden gülebiliyorlar... Geçici de olsa bir yerden başlamaya bak, iş kura başvurabilirsin...

0|0
    0|0
  • Kendinizi oldurunce ne olacak saniyorsunuz. Size gore olunce hersey bitecekmi saniyorsunuz?

0|0
    0|0
  • 26 yaşına kadar ne yaptin be kardeşim. boş boş gecmezki de o kadar zaman

0|0
    0|0
    • 15gün

kardeşim eğitim hayatıyla uğraştım üniversite sınavlarına hazırlık sonra 2 senelik bölümü kazandım bıraktım sonra yine hazırlandım hep öyle geçti şimdi diyorum keşke o zamanlar iş arasaydım hiç bulaşmasaydım eğitim hayatına.

• 15gün

pizzaci hamburgerci Fast food ile alakali her yere girebilirsin. gidip konusman gerekiyor genellikle eleman ariyorlar

• 15gün

vardiya muduru olsan 1.800 tl maas aliyosun. emin ol oluyoda 3 ayda

• Dostum sen de hem ayranım dökülmesin hem g ö t ü m , s i k i l me s i n diyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...