Küçükken patates közlemesi arkadaşlarınızla yaptınız mı?

Biz çocukken evden aldığımız patatesleri közlerdik bu günde öyle yaptık ellerimiz kap kara olsa da mutluluğumuz bembeyaz oldu eskiye gittik güzel bir gündü Teşekkür ederim kuzenime ve çok değer verdiğim. Emrah ağabeyimize
Küçükken patates közlemesi arkadaşlarınızla yaptınız mı ?

Güncellemeler:
21gün Çok güzeldi dün
21gün @Gizemli92 budamı sizin :D

2|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Evet köyde çocuklar toplanır birimiz oatates birimiz salatalık birimiz domates filan getirirdi patatesleri közlerdik domatesi salatalığı dilerdik birde yulgudan meyve suyu yapar ağacın altında oturur yerdik sonra onların enerjisini mandıramızda koşturarak oyunlar oynayarak atardık yatsı ezanına kadar saklambaç körebe filan oynardık baya zevkli günlerdi

0|1
    0|0
  • Eskileri yad etmek güzeldir

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarımla yapmadım ama patates közlemesi çok severim 😊

0|1
    0|0
  • Fırın yok mu fırına at köz gibi olmaz ama yinede güzel oluyor soba olsa bile kömürün içine atacak değilsinya yine aynı fırına atacan biri elektrikle biri kömürle ısınıyor far eden o

0|1
    0|0
    • 22gün

ormandaydım gece kor ateşte yaptım saçımı bile yaktım her yerim kap kara :D ama eğlendim ya

• Evet yapardık. Tadı güzel olurdu

0|1
    0|0
  • çok lezzetli oluyor ya afiyet olsun :)

0|1
    0|0
  • Hayır yapmadım

0|1
    0|0
  • arkadaşlarımla yapmadm ama severim :)

0|1
    0|0
  • Hiç denemedik ama kesin güzeldir

0|1
    0|0
    • 22gün

her zaman ki gibi kötü gün dostlarım yanımdaydı güzeldi dün kötüydüm şu an da öyle ama bu gün yaşadıklarım anlatılmazdı belki sevgilinle sevişirsin bu kadar keyif alamazsın

• 22gün

düzelirsin takma

• 22gün

umut yok ama bakalım

• Yapardkta firii sobalarda yapardk biz

0|0
    0|0
  • Yapardık

0|1
    0|0
  • Ayy canım çekti ama ya

0|1
    0|0
    • 22gün

gece gece bulurum patates pişircen mi yap yiyelim güzel tuzlu daha yeni geldim elelrim halen kara özlemişim yıkamak istemiyorum ellerimi :D tıp kı eski günlerdki gibi

• Babaannem yapardı önceden küçük küçük patateslerle köydeyken. Mükemmel ya

0|1
    0|0
  • Bunu nasıl severim yaa... Uzun zaman oldu yemeyeli ve çok özledim. Afiyet olsun :)

0|1
    0|0
    • 22gün

sağol Şu an ormandan geldim ellerim kapkara elleri de özlemişim saçım ucu yandı ateş büyüktü :D

• 22gün

:D neden?

• 22gün

keyfe bakarım ben saçım yanmış kaşın yanmış

• ımmm nefis

0|1
    0|0
  • Her gün yiyorum

0|1
    0|0
  • Harika oluyor gercekten bende bayilirim onceden bizde yapardik

0|1
    0|0
  • yapmadım

0|1
    0|0
  • Aaa evet, tadını hatırlıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bizim köy fırınını yakarlardı ekmekler çörekler pişer en son iş biter koru kenara alırlardı bizde patates ve tarladan mısır alır gelirdik orda pişirirdik ağzımız dudaklarımız yanardı

0|1
    0|0
    • 22gün

ah be reis

• 22gün

dükkanda sobanın üzerinde patates ve kestane yapıyoruz ama odun koru başka birşey o herşeye başka tat veriyor imkan olucak herşeyi mangal korunda yapıcaksın

• 22gün

bu gün abi çok sevdiğim insanlarla şamlar ormanına gittim başakşehire bizim mekan var alkol alıcaktık yarın cuma

• Kumsalda sabahladigimiz zamanlarda yapardik, super olurdu.

0|1
    0|0
  • o yapilmazmi be nazen ortasi pismemis olurtu kitir kitir 😂😂

0|1
    0|0
  • Canım çekti lan😒😒😒
    Yumurtayı da ıslak beze sarar köze atardık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...