Aranızda otostop çeken varmı?

otostop çeken var mı varsa karşılaştıgınız enteresan anı ya da farklı şeyler oldumu

0|0
5|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Yazın olmuştu. Arkadaşımla birlikte ıssız bir yerden tatil sitesine kadar gidecektik ama 6 kilometre vardı. Mecbur otostop dedik. İlginç midir bilmem ama 50 metre köpek tarafından kovalandık. Terliğim yırtıldı. Ayağım kızardı yaz ve asfalta basmanın ne olduğunu yaşayan bilir. Sonra vefakar bir dayımız almıştı bizi. Cool olarak çıktığımız yolda tatil sitesine Medine dilencisi kılığında gitmiştik

0|0
    0|0
    • 17gün

Sonra konfor hoşumuza gitti. Arada sırada çıkıyoruz yazın otostoplara :) Şoförle konuşulmaz ama muhabbetleri çok hoş oluyor :D

• geçmiş belediye başkanına denk gelmiştik :D adam içecek filanda ısmarlamıştı, baya lüks araçta ohh :D

0|0
    0|0
  • hıc cekmedım kanks

0|0
    0|0
  • onu lise 1de cok apiyordum mugla yatagandan marmaris bodrum fethiyeye gitmek icin...

0|0
    0|0
  • ototstop çekeni almışlığım var :)

0|0
    0|0
  • okuldan çıktım canım sıkılınca yaptım bir defa motorla durdu adam sağolsun 3-4 km kadar götürdü yollarımız ayrıldı adam biraz içmişti galiba gidene kadar korkmuştum kaza yapıcak diye :D

0|0
    0|0
  • Şimdi biri ben 31 çekiyorum dermiş, ne gülermişiz 😈

0|0
    0|0
  • çokkkkk

0|0
    0|0
  • var benim

0|0
    0|0
  • Hic sevmem.

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim

0|0
    0|0
  • Ben degilde bizim arkadaşlar Adanalı onlar Adanaya gitmek icin kamyona otostop çekmişler neyse adam ben de oraya gidiyorum eğer yakin ise sizi de bırakıyım demiş, gitmişler adanaya arkadasin evine kadar gitmiş kamyoncu, arkadas adama demis ki abi buraya kadar geldin barii eve gel birseyler ye öyle git diye adam da sağa sola bakmış "gardaş gelmeye geliyim de gamyonu nere goyucuk" demiş 😀onlar daha komik anlatiyor bayagi gülmüştüm ben ilk anlattiklarinda 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arkadasimla yüzmeye gitmisdik son otobüsümüsü kacirmisdik bidaki 1 saat sonra geliyodu napalim filan derken arkadasim arkamdaydi arabayi durdurmus adamla konusmaya baslamisdi bile ben farkinda bile deyil konusuyodum hala arkami bir döndüm gel gidiyoz dedi napiyosun filan diyemeden bindik biraz tirstik ama saolsun amca bizi sag salim birakti

0|0
    0|0
  • Bizim kampüste otostop yapıyorlar surekli ama ben No

0|0
    0|0
  • çekmedim hiç

0|0
    0|0
  • Otostop çekmedim de, denk geldi. Bir gün yolda kalmıştım, babamı arıyorum vs, bir araba durmuştu, bir kaç teyze vardı kullanan erkekti, neyse muhabbeti hatırlamıyorum bir şey sordular sonra bizde oraya gidiyoruz gel kızım sende dediler. Tabi önce hayır dedim sonra bindim. Bıraktılar sağ olsunlar.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...