YERE TÜKÜRME MEVSİMİ AÇILMIŞTIR😾Neden DNA nızı yerlerde süründürüyorsunuz arkadaşlar?

YERE TÜKÜRME MEVSİMİ AÇILMIŞTIR😾Neden DNA nızı yerlerde süründürüyorsunuz arkadaşlar ?Yolda yürürken en nefret ettiğim görüntülerden biride balgamlı tükrük!
yahu kardeşim bir insan kendine neden bunu yapar

Ben ve benim gibi gören herkesin küfürlerine maruz kalmak güzel olanda gerek..
yapmayanlar üstünüze alınmayın
YERE TÜKÜREN KİŞİLER GÖKTEN ÜSTÜNÜZE KUŞ PİSLİĞİ YAĞSIN EMİ!! ☺️

Güncellemeler:
20gün Haksız yere halktan para tahsil eden belediyeler, öğrenciler için part time ceza kesmë yetkisi vericek. Heryerde olucak tükürük salgılayan kisilere anında para cesazi uygulanacak, 😊😊
Hem öğrenciye ek iş fırsatı, hemde bu eylemde caydirma ihtimali 😊😊

1|2
3|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• o tükürüklerinde boğulurlar inşallah

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şehirin yaşanabilirliğini ulaşmış olduğu şu medeniyet denilen seviyesini gösterir. bunlardan ne kadar az o kadar yaşanabilirliği çok.
    boğazlarını temizlerken çıkardıkları sesler ayrı, yerde bıraktıkları kalıntı ayrı midenizi bulandırır. arkanızdan gelirken yapmışsa da acaba üstüme mi tükürdü? diye paranoyak ederler.
    bunlara dönüp had de bildirilmez. lama gibiler, yaşadıkları çevreye saygısız insanlardır. sinirlenince tükürme içerikli deyimlerle karşılarındaki insanları aşağılayan insanlardır yüzüne tükürmek gibi. yere tükürerek de geçtikleri yerlere yani şehrin yüzüne tükürürler. bütün iğrençliklerinden vazgeçtim etrafta bin tane bulaşıcı hastalık var ve bunların bir çoğu yere tükürerek de bulaşıyor. bir yerde, insan tükürüğünde yaklaşık 600 değişik mikrop bulunduğunu, 1 santimetreküp tükürüğün yaklaşık 250 milyon mikrop taşıdığını okumuştum
    Vee birde bu tükürüklü sokaklarda gezip evlerinde ayakkabıyla gezenler var onlar daha üst bir akıl

1|0
    0|0
  • varya uzaylılar varsa bizi çoktan kolonlamışlardır bizim kadar dnasını sağa sola saçan varlık yok kuaföre gideriz saçlarımızı orada bırakırız, sigara içer atarız yer tükürürüz vss :)

1|0
    0|0
  • Yapmam hiç öyle şeyler😡😡😡

1|0
    0|0
  • Mikrop yayıyor pislikler

1|0
    0|0
  • Tükürenler sümkürenler balgam atanlar iğrenç Tuvaletten çıkınca elini yıkamayanlar var kaç kere gördüm gözlerimle. Bence bu işin temeli önce aileden başlıyor.

1|0
    0|0
    • 20gün

😨😨😰 Yok olsunlar onlar Ama ya !
      Yürüyen bakteriler 😨

• 20gün

Dışarıda ağzını burnunu kapatıp yürü rüzgarla birlikte bütün mikropları solumak zorunda kalma

• Hiç tukurmeyi sevmem

1|0
    0|0
  • Pislik olduklarından.

1|0
    0|0
  • İğrenç yaa mide bulandırıcı

1|0
    0|0
  • selpak taşıyın baylar bayanlar

1|0
    0|0
  • Evet tükürdüm ama niye yaptım keyfimden değil ben de hoşlanmam ama öksürdüm yanımda selpak yoktu ve ağzımda olmasından her insan gibi iğrenirim ayrıca kimse görmeden toprağa tükürdüm ve üstüne basarak Yok ettim sonuç olarak hoş değil ama evet suçluyum asın beni bu suçla yaşamak istemiyorum hakim bey

0|0
    0|0
    • 21gün

Yerse sesli küfür etsinler bakalım ne olur bir firmanın patronu bana sesini yükselttiği için adama birbirine girdik şu an mahkemeliğim 😊Ama ifade verdik mahkemeyi bekliyorum

• insan düşmanını içinde beslermi soruyorum? napalım yani koysun belediye tükürük çöpü veya kovası alla alla balgamımı yutalı bu ne saçmalık ya nereye tükürelim bende sevmem ama napim düşmanı içimde beslemem ben

0|0
    0|0
    • 20gün

Peçete diye bir üretim var biliyorsunuz değil mi?
      Sanıyorum ki peceteye düşmanınızı bırakıp sonrada BELEDİYENİN hemen heryerde bulundurduğu çöp konteynerine atmak zor olmasa gerek!!

• 18gün

selpak çözüm değil balgamde bir besin değil atılması gereken bir maddedir çöp varsa çöpe atılır ortalığa elbette olmaz kimseyi rahatsız etmeden çöpe tükürülebilir ama yok selpa yok bilmem ne boş şeyler

• 18gün

E arkadasım en başta söyleyeceğin şeyi neden en sona söyleyip hakkında kötü bir izlenim bırakırsın anlamam ki!☺️

Kızlar Ne Diyor 2

• İğrenç biktim artık

1|0
    0|0
  • hiç sorma nefret ediyorum 😭

1|0
    0|0
Yükleniyor...