Hiç tek başınıza gezdiginiz oldumu?

Mesela güzel bir kafede kahve icip kitap okudunuzmu.
Sinemaya tek gittinizmi
martılara simit attınızmı
tek başınıza müzeleri gezdinizmi...
Yani tek başınıza birseyler yapıyomusunuz neler yapıyosunuz anlatsanıza biraz ve sıkıcı oluyomu.

0|0
1822

En İyi Erkek Görüşü

• Cooook yaptım 27 yaşına kadar bekardim üniversitede 4 yıl ne yalnizdim can sıkıntısına sinemaya giderdim uyur kaldırdım sonra çok konuşursun kendi kendime Antalya sahilinde yat limanında

1|0
    0|0
    • Sıkılırmıydın nasl hissederdin

• Hey maşallah valla supermis hasta olmadan bitir de günü senin adına sevindim canimizı çektirdin sdi gece gece

• Cok teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Tek basina yurtdisindan türkiyeye burun ameliyati icin geldim😁 Tek basina istanbulu gezdim, cafelere gittim, müzelere gittim. Cok güzel deneyimlerdi

1|0
    0|0
    • Tekmiydin kimse yokmuydu

• Aslinda keyifliydi. Ben bir müzeye vs girdim mi vakit algimi kaybeden biriyim. Hadi gidelim artik diyen biri yok, baski yok. istedigin yerde istedigin uzunlukta kalabilmek, sindire sindire gezmek cok güzel bir deneyimdi:)

• Cok sevindim senin adına aslında tek başına biryerleri gezmek biraz cesaret ister çünkü insanlar hep yanında birini arar gülerken yemek yerken falan

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Kedilere ciğer bile verdim

1|1
    0|0
  • Ömrümün yüzde 95i

1|1
    0|0
  • Yalnız gezmekten keyif almam ama eşlik edecek biri yoksa mecburen geziyorum.

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarımla geçirdiğim zaman sahte gibi geliyor çoğu zaman tek gezerim

2|0
    0|0
  • Evet gezerim moralim bozuk olunca ama bu aralar -1 derece oldugu icin cikmam

1|0
    0|0
  • Genelde hep

1|0
    0|0
    • Peki nasıl hissediyosunn kendini

• Yalnız yani dışlanmış soyutlanmış gibi

• Tabi bu birazda senle alakalı olmalı yani birseylerden keyif almasını bilmek lazım

• Sinemaya da gittim tek başıma kahve de içtim. Hiç eğlenceli değil. Yalnızlık can sıkıcıdır

1|1
    0|0
  • gittim gayet de güzel

1|0
    0|0
  • Allah düşmanımın başına vermesin ne yazık ki çok yaptım.

1|0
    0|0
    • Senin icin pek iyi olmamış sanırım

• Yalnızlık iyidir ama ayarını kaçırmamak lazım. insanı narsist, başkalarının düşüncelerine yabancılaşmış ve hırçın bir hale bürüyebiliyor.

0|0
    0|0
  • takıyorum kulaklığımı, çıkıyorum sahile dünyalar benim oluyor...

1|0
    0|0
  • Çook hatta genelde tekim binerm motoruma yol bnş nereye götürürse İzmir ve cevre köyler bilinmeyen güzellikler inanılmaz sewerm hafıftende metalimi. açar yolculuğa gece gündüz ıssız ve ısıksız yollarda dewam ederm

0|0
    0|0
  • ben hep öyleyim

1|0
    0|0
  • Genelde tek başımayımdır

0|0
    0|0
  • Tek başıma müzeleri gezmiştim çok eskiden. Tek iken içtiğim zamanlar olur, yanlız kalmak istediğim zamanlar olur. Ama gezmeyi yanlız yapmak istemem amaç eğlenmek ise.

0|0
    0|0
    • Yalnzken eglenemiyomuyuz yani olmuyomu

• Yanlızken sadece kafa dinlersin, yorgunsundur o yüzden dinlenirsin aynı zamanda. Diğer türlü stres atarsın, eğlenirken yorulabilirsin de. Müzeye sergiye tek başına gidilebilir, insanı dinlendiren şeyler bunlar. Ha birlikte de gidilir.

• Kafayı dinlemek isteyince yaparım.

0|0
    0|0
  • Daha zevkli kendi kendini yönetiyorsun

0|0
    0|0
  • Bunları hiç birini yapmadim bunlar bence hep dizilerde olur 😃

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • çok oldu

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 17

• Benim tek başıma en sık takıldığım yer starbucks ve avmlerdir. En çok orda sırıtmaz çünkü yalnızlığın :D

1|0
    0|0
  • Tek başıma zaman geçirmeyi çok seviyorum..

1|1
    0|0
  • Sıklıkla cafeye gidip kendi başıma takılıyorum, çok da keyif alıyorum. Bazen insan konuşmak istemiyor çünkü...

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Hep istedim ama olmadı bir rahat bırakmıyorlar. Bırakında yaşayalım yahu!!!

1|0
    0|0
  • Genelde tek gezerim

1|0
    0|0
  • Gezdim çok güzel oluyor

1|0
    0|0
  • Gayet sıkıcı. Ama arada sinemaya falan yalniz giderim

1|0
    0|0
  • Tek başıma gezdiğim oldu ama çevrede tur falan attım.

0|0
    0|0
  • Olmaz olurmu tek basima sinemaya bile gittim

1|0
    0|0
  • Tek yapılması daha güzel olan şeyler bunlar zaten

0|0
    0|0
  • Ben tek başına gezmekten zevk alıyorum. Yanımda başka biri olunca bas belası gözüyle bakıyorum kim olursa olsun. Nefret ediyorum insanlardan. Arkadaşlarla bir mekana gidince zerre kadar eğlenmiyorum.

0|0
    0|0
  • kafa dinlemek için gerçekten ideal. İnsan rahatlıyor ya az insan çok huzur bence

0|0
    0|0
  • Tek basima kahve icmeye cikiyorum
    Arkadasim olmayinca krndi kendime:)

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Oluyor tâbi olmaz mı?
    Alışverişe tek giderim, tek bir cafeye gittim ama dayanamadım, hemen telefona sarılıp birini aradım.
    Tek başına yapılan şeyler güzel değil sanırım, arada kendini dinlemek iyi oluyor tâbi kahveni alıp yağmuru izlemek ama bu kalabalıktan bunalınca güzel olur.

1|0
    0|0
  • hayir sklrm

0|0
    0|0
Yükleniyor...