%bi̇lmem kaçi müslüman olan ülkede flört?

Kardeşim bir bayan ya da erkek evlenmeden önce 5 6 hatta 20ye kadar çıkabilen bir sevgili sayısına ulaşırken evleneceği kişide namus vs. şeyler arıyor. bunuda geçtim erkekler evlenmeden önce Düşüp kalkmak istiyor ama evlenirken temiz olsun eline el değmemiş olsun falan filan? Kadınlarda böyledir tabiki geçmişinin temiz olmasını ister eşinin... Peki onuda geçtim kardeşim öyle bir hal almış ki artık erkekler KISKANMIYOR ! kıskanmayan erkek sevmiyodur zaten erkekde değildir... bir kere bir erkek evlenmeden önce seni seviyorum diyorsa seven o değil hormonlarıdır ! ayrıca ''ERKEK seni seviyorum der ADAM sevdiği kadının tuzlu kahvesini içer.'' Sonra diyorlar ki neden boşanmalar çoğaldı. Lan evlenmeden önce her haltı yapıyorsunuz zaten evlenince yapılacak ne kalıyor ki salak? onuda geçtim ALLAH korkusu zaten yok kimsede o açık ve net. Yani yarın ne giyeceğim diye düşünürken kefen kimsenin aklına gelmiyor... Kimse karısına kızına bacısına halal gelmesin istiyor ama başkasının bacısı karısı kızı olunca affetmiyor ya da tam tersi... Ulan nasıl bir millet nasıl bir batılaşma olduk biz ya? Medeniyet bumu sizce?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Doğrusun kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...