Erkek arkadaşım var ve?

Birbirimizi 3 seneden beri tanıyoruz ama 5 aydır birlikteyiz
Benim ona bakarken sanki yüreğimden bir şey akıyor , sürekli sarılıp öpüyorum her an kolundayım otururken bile koluna sarılarak oturuyorum :D böyle diyince akla ilk gelen yokluk oluyor ama öyle değil ben nornalde fiziksel temastan nefret eden biriyim el tutmam , el sıkışmam sarılmam öpmem ama beni bu hale getirdi işte

Acaba o bu konu hakkında ne düşünüyor çok merak ediyorum bana hiç rahatsız olduğunu belli etmedi oluyorsada,
Bu konuda hiç empati kuramiyorum şu an sadece yine ona sarılmak istiyorum
Sanırım her şeyime o koştuğu için içimde aşırı bir sevgi bişeyciği oluştu babam ben 2 yaşındayken ölmüş erkek arkadaşımda benden 8 yaş büyük onunda etkisi var yani

Sizce ne düşünüyordur özellikle erkekler siz sıkılır mıydınız böyle sülük gibi yapışsa size biri :D?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• bence sıkılmaz ama sen yine de abartma her ilişkinin sonu ayrılık ne de olsa. seni sevse bile seni cepte görür

0|0
    0|0
  • aşık olmuşsun ne güzel

0|0
    0|0
    • 16gün

Bilmem sürekli onu kaybedersem diye düşünüyorum bir. İki kere beraber uyuduk hep ondan önce uyandım nefes alıyor mu diye kontrol ettim sanki herkes onu elimden almaya çalışıyormuş gibi geliyor

Ama bunları ona söyleniyorum bunalır diye

• helal olsun kız yaşa gitsin istediğin gibi boşver sarılabiliyorken sarıl istediğin kadar en azından sonra pişman olmazsın

1|0
    0|0
Yükleniyor...