Kapat

Peki Kedi Ulaşamadığı Ciğere Neden Murdar der 😂😂👇🏻👇🏻 ?

Erkekler neden bir kızdan karşılık alamadığınıza hemen dışgörünüşten vurursunuz.😂 Örneğin kapalısın yaptığına bak ya da açıksın sen belliydin gibi niye böyle şeyler yapıyorsunuz beyler 😊 Hiç güzel bir durum değil

Güncellemeler:
Pardon Mundar 😂
Şu yanlış yazdığım kelimeyi bir daha hatırlatan olursa döverim 😂😂😂

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• serefsizlikleri kizginken beliriyo iste :D
    ne demisler insanin gercek yuzu kizginken belli olur diye.. kim demis bilmiyorum ama biri cok guzel demis yani :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Şimdi ulaşamadığım için hiç kimseye laf etmem yoluma devam ederim, fakat kulağıma sapur saçma laflar gelirse ve bunlar ondan yayıldıysa ya da zoraki karşılaşmak zorunda olduğumuz durumlarda beni kendine muhtaç hissederlerse ona çok kızarım, çekerim ağzıma geleni sayarım. Yinede arkasından kimseye konuşmam...

0|0
    0|0
  • Erkekten red yiyen kızların çirkefleşmesi daha beter. Gerçi türkiye şartlarında erkekler pek kızları reddedmiyor ama etse sizinde pek farkınız kalmaz.

0|0
    0|0
  • Kedi en fazla miyav der 🙄

0|0
    0|0
  • Kedi işte ne desin ki başka

0|0
    0|0
  • yorumlara bakıyorum da sorsam bir de dindardır bunlar. ama ne hikmetse hiçbiri allahtan korkmuyor. yarın öbür gün kızınız olursa hatırlatırım.

0|0
    0|0
  • kediler konuşabiliyor muymuş ahahaha :D fdfdfd

0|0
    0|0
  • Muhtar yazmamışsın en azından. :D

0|0
    0|0
  • Kızların yüzde 90 i fahişedir. Hayat felsefem. Ben zeki olanlarla ilgileniyorum fahişe olup olmaması bağlamıyor

0|0
    1|0
  • Huylari oyle

0|0
    0|0
  • Eziklik simgesi

0|0
    0|0
  • onu kotulemen gerekki unutman daha kolay olsun

0|0
    0|0
  • Murdar ne ya😄😄