Güçlü insanlar üzülmez mi zannediyorsunuz?

Neden böylesiniz? Acımaz, üzülmez diye işinize geldiği gibi, hırsınızı alır gibi, acıta acıta... Sadece dışımıza yansıtmıyoruz. Bizler de sizin hissettiklerinizi hissedebiliyoruz. Şairin de dediği gibi; "Dışımız günlük güneşlik…
İçimiz Eylül Sonbahar…"

2|1
2|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Öyle sanıyorlar vursan ölmez sanıyorlar da yanılıyorlar. Güçlü insanlar yorgun ve hayattan nasibini almış insanlardır kahkahaları şiddetlidir. Aslında çok narin ve insan seçici..

1|0
    0|0
    • 21gün

Çok güzel anlattın. Kalemine sağlık.

• 21gün

Gittiği yere kadar bunun için mücadele edeceğim.

• 21gün

Harikasın!! Öpüyorum seni ❤️

Erkekler Ne Diyor 18

• güçsüzlerle çok vakit geçirdiğinden, kendini güçlü sanan o kadar çok insan var ki.. belki hassassındır. haberin yoktur

1|0
    0|0
    • 21gün

Eğer etrafımdakiler güçsüz olsaydı bu kadar umursamaz olmazlardı. Ve güçlü durmanın ne kadar yorucu olduğunu bilmiyor olmalısın ki bunu fark edememiş olma ihtimalim olduğunu düşünüyorsun. Yanlış bir cevap 👎

• 20gün

etrafındakilere güçsüz diye sen baz almıyor musun yahu? bir tek siz mutsuz, üzgün değilsiniz, bende zaman zaman sizin gibiyim demeye getirmişsin. senin cevabın tek bir şey dışında yanlış aslında.. güçlü durmayı cidden bilmiyorum. zavallı yaratmış Allah beni

• aslinda bazi insanlar en ufak seyde hungur hungur aglarlar bazilarini ise aglarlar amma yanliz aglarlar kessen bile onlari aglamazlar baskalarinin yaninda iclerinden aglar onlar o anlarinda bunu sadece guclu insanlar yapmazlar aglamaktan utananlarda yapar gurursuz adi serefsiz. duygusuz insanlarda yapar lar yani guclu insan dedigin acimazla aglamazla alakasi yoktur guclu insan zor gununde ayakta durandir zor gununde arkasina bakmadan yuruyebilmektir

1|0
    0|0
  • En çokta güçlüler üzülür fakat güçlü oldukları için göstermezler aslında üzüntüleri gülüşlerinde gizlidir o yüzden bunu görmek güç hissetmekte tecrübe ister

1|0
    0|0
  • güçlü olmak acı çekmemek değildir acılarına katlanabilmek yoluna devam edebilmektir tabi buda insanlar tarafından kullanılır

1|0
    0|0
  • en fazla acıyı guclu ınsanlar yıyor ıclerınde neler kopuyor bır bılsenız ama ıste hep ıcıne atıyorlar en kotusude bu ya hayat onları erken yaşlandırıyor

1|0
    0|0
  • üzülmez mi hiç

1|0
    0|0
  • O zaman guclu gorunme guclu ol yanmaz canin

1|0
    0|0
    • 21gün

İnsan ne kadar güçlü olursa olsun insandır. Sadece bazı insanlar bunu görmüyor. Aptal gibi davranıyorlar. Şu konuda haklısın; güçlü biri değilim güçlü görünen biriyim.

• 21gün

Ahaha yok ben katilmiyorum buna 😄Dogum sadece bizim fiziksel ozelliklerimizi belirliyor geriye kalan hersey bizim kendi eserimiz.
      Ne kadar incelikle emek verirsek kendimize o kadar harika bisey oluyoruz 😅
      İsin en guzel yani kuskusuz hepimizde bu alt yapisi var, onemli olan bunun farkinda olup degisime inanmak ✌

• 21gün

Doğru diyosun.

• Icimizde yaniyor uzuntuler

1|0
    0|0
  • Güçlü insanlar kategorisi her zaman daha fazla üzülürler. Bu bir varsayım ya da genelleme değildir ciddi ciddi daha çok üzülürler.

1|0
    0|0
  • En çok onlar üzülüyor aslında. Boşa mı zamanla güçlü olmayı öğreniyoruz

1|0
    0|0
  • Nerden Bileceksiniz
    Ahmet KAYA

1|0
    0|0
  • Üzülür tabi

1|0
    0|0
  • Güçlü insanların içinde fırtınalar kopuyor ama gören duyan yok

1|0
    0|0
  • Ben bilirim içimde ki yangınları

1|0
    0|0
  • ben üzülmüyorum güçlüyüm

0|0
    1|0
  • Uzulur

1|0
    0|0
  • Bir yanımız yaprak döker bir yanımız bahar bahçe..

1|0
    0|0
  • Evet oyle zannediyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...