LÜTFEN OKUYUN BIR YORUM YAZIN?

merhabalar bende fena simetri ve temizlik hastalığı var 19 yaşındayım dakika basi evi temizliyorum yerde bir nokta toz olsa rahat edemiyorum oturdugum yerden kalkıp alıyorum mutfaktan tür salona kadar her yeri topluyorum icim rahat etmiyor yelloz bir arkadaşım annesiyle ikisi benim için kül kedisi hizmetçi deyip duruyor halbuki ben kendi evimi topluyorum arkadaşim 10 yılı gecik annesiyle ikisi beni sürekli aşağılıyor annesi garibim falan diyor bende en sonunda patladim arkadaşıma yeter ama annen böyle böyle diyor dedim oda tabi annesinin tarafında oldu geçen gün annesiyle is bakmaya gittik ısrar etti ordada arkadaşını çağırdı yanımda para yoktu çay parası vardı otrduk br yerde arkadaşıyla yemek yemeye giderken benide çağırdı arkadsimin annesi birşey yemesende dur dedi bende ac degildim durdum yanında bir suru güzel güzel yemek yediler arkadssimin annesi hiç nezaketen çorba ismarlamadi benim annem olsa arkadaşıma böyle yapmazdı fakir konumuna düştum yanimda gözumun içine baka baka yediler arkadaşıma anlattım her zamanki gibi annesinin yanında sürdü ve kavga ettik iki haftadır konuşmuyoruz arkadaşım tek mesaj atmıyor anneme anlattım oda beni yemek yemeye götürdü resim cektik yemeklerle resmin üstüne o olayla ilgili biseyler yazdı arkadaşımda benim yazdığımi düşündü bana kızmış sana kızdım falan dedi bende yeter artık ben yazmadim o sozu falan dedim halbuki bana kardeşim diyordu böyle kardeşlik mi olur o gün bugündür konuşmuyoruz kim hakli sizce?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• iliskini kes onlaa baksana onlarla olmak sni hep kotu yonde etkiliyo ha yok ben arkdsimi seviorum ondan ayrilamam falan diosan uzulmeye dvm edersin onlari degistirmeye calisma degisirler deme bir insanin 7si neyse 70i odur bosver gorusme onlarla

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabi ki sen haklisin böyle bir insan senin arkadasin olamaz hayatindan cikar kendini prenses zannediyor galiba gitsin baskalariyla egosunu tatmin etsin bosver ya, okurken ben sinir oldum yemin ederim.

1|0
    0|0
    • 18gün

teşekkür ederim :(

• 16gün

Rica ederim canım takma boşver keyfine bakm EİG için teşekkür ederim ayrıca 😊😊

Erkekler Ne Diyor 11

• Belliki sende Obsesif Kompülsif Bozukluk denen takıntı hastalığı var... ama bu rahatsızlığını gördüğü halde seninle dalga geçme seviyesine gelen kız arkadaşın ve annesi hakkında birşey söylemem gerekirse ikiside en masumane tabirle kötü insanlar... sen hassas , ince düşünen birisin bu karaktersizlere ezdirme kendini...

1|0
    0|0
  • yani nezaketen sanada aç olmadığın halde çorba ya da bir parça bir şeyler yedirmesi lazım yani sizin yaptığınız da ayıp olmuş yani ya iki tarafta da suç senin temizlik hastalığı normal yani temizlik imandan gelir demişler

1|0
    0|0
  • sen sonuna kadar haklısın boşver bu da sana dost kazığı olmuş konuşma onunla

1|0
    0|0
  • Sen haklisnn ama burda o annen gidip foto koyma olaayi seni haksiz yere sokuyo ne isin vardida foto cekip biseyler yazip attiki engel olsaydin keskee

0|0
    0|0
  • yaaa kiyamam. çok takıntı haline getirme simetri olayı bende de var ama eğlenceli hale donistrdm keyif aliyorum

0|0
    0|0
  • Sen haklisin ama. psikiyatra git hastaligin. icin

0|0
    0|0
  • Çok asosyal olmuşşsun sen biraz topla kendini.

0|0
    0|0
    • 18gün

asosyal senin anandir p*c kurusu

• 16gün

Senin ben o beynin taaaaaa ya ben ne dedim sen her boku yanlış anlıyorsun.. zoruna gittiyse sorma kahpe kızı

• 16gün

Zoruna gittiyse engelle p. ç

• umutsuz vaka

0|0
    0|0
  • arkadaşın kayserili mi

0|0
    0|0
  • Seni tanimadigim icin birsey diyemeyecegim.

0|0
    0|0
  • Bir Yorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Arkadaş kavramı bu degil canım inan bana Bırak ne hali varsa görsün keza kız dediğin evde temizlik de eder yemek de vs. Vs.

0|0
    0|0
  • Tabiki sen haklısın arkadaşlık dediğimiz şey bu değil seni küçük düşürüyorsa bırak bir daha görüşme bence

0|0
    0|0
    • 18gün

teşekkür ederim yorumun için

• ne bos bir mesele

0|0
    0|0
Yükleniyor...