Hayatın esprisini anlayan var mı?

Derler ya ; hayatın esprisi... Nedir hayatın esprisi? Ortada espri mi yok yoksa biz olayı mı kaçırdık 😅
Hani sınıfta bir espri döner. Sen de çaktırmamak için gülersin ama aslında hiçbir şeyi anlamamışsındır 😄 Onun gibi mi oldu acaba 😅
Hayatın esprisini anlayan var mı?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• beyninde sınırsız bir kapasite varken insanların hiçbir halta yaramaması bence güzel bir espiri :

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• KS yine beni şaşırtmadı. Bu sitede cahil cühela kitlenin uğrak noktası. Bir kişi de doğru cevap verememiş soruya.

Espri kelimesi fransızca esprit kelimesinden gelir. Sözlük anlamı ruh, öz'dür. Tıpkı İngilizce spirit kelimesi gibi. Hepsi aynı kökenli yani.

Türkçede de aynı anlamda kullanılır. İşin esprisi işin ruhu işin özü demektir. Hayatın esprisi de hayatın özü, hayatın ruhu demektir :D

1|0
    0|0
  • Hayatın espirisi var ama komik değil..

Şakaya gelmez..

#Vesselam

1|1
    0|0
  • Hayatın esprisi ancak pamuk döte girdiğinde anlaşılır... Sana bakar pis pis sırıtır ve der ki işte yolun sonuna geldin der ve arkasını dönip gider ve sende arkasından baka kalırsın buz gibi toprağın altına girerken...

1|0
    0|0
  • hayatın espiri benim benle takılan bilirr :D ayrıca burdan herkese söylemek istediğiim bir şey var : " Ben fakır yar fakır Diyarbakır'dan aldım bakır MADA FAKIR " :D

1|0
    0|0
  • Hayatın esprisi bana doğduktan sonra oldu ama güldüren değilde üzen türden bu şakanın kaka olma evresi :)

1|0
    0|0
  • İrnegin Milli piyangomu tuttun veya sevdiginemi kavustun o zaman her konuşulan espiri olarak algilanir 😃

1|0
    0|0
  • Ölünce anlıyoruz sanırım. :)

1|0
    0|0
  • Buldum ve gülü yorum

1|0
    0|0
  • Hayatın esprisi mi?

Hepimiz bir tanrının egosunu tatmin etmek için yaratıldık.

1|0
    0|0
  • Hayatın esprisi yobazlardır. Ama, gülünmeyecek kadar iğrenç esprilerdir kendileri.

1|0
    0|0
  • Doğ, Yaşa, Ölümü bekle
    Esprisi yok yani

1|0
    0|0
  • Bir başka deyişle kaderin cilvesi! Haksız mıyım? Kader yani

1|0
    0|0
  • Error

1|0
    0|0