Ne suçum var benim ya? Sizce kim haklı?

Bu gün çok değer verdiğim ve sevdiğim birisi bana ters davrandı. Olayı şöyle anlatayım; şimdi bugün o kişi aşırı mutsuz gözüküyordu. Ben de ona mutsuzluğunun sebebini sordum defalarca, ama hiç beklemediğim bir tepki aldım. "Seni ilgilendirmez!" Diyip önüne döndü ve beni umursamadı. O bana bunu söyledikten 1-2 dakika sonra kendimi tutamadım ve ağlayarak sinir krizi geçirmeye başladım. Çünkü onunla dosttan bile daha yakın iken bana kötü davranmıştı. Dolayısıyla hayatımın şokunu yaşadım. Hem de dersin ortasında oldu bu olaylar.
Sonra hoca bana yardım ederek beni sınıftan çıkardı. Ardından hoca derse geri döndü ve sakinleşmem için beni bahçede yalnız bıraktı. Ben de tenefüs ziline kadar orada kaldım. Tenefüs zili çaldığı anda sınıfa çıktım. O kişi sınıfın kapısından girerken bana sarıldı ve şöyle dedi: "Hiç böyle bir tepki vereceğini düşünmemiştim. Özür dilerim." Dedi.
Aslında gerçekten bana ters davranmasının sebebini anlamamıştım. Hatta günün başında bana çok normal davranmıştı. Çokça sorguladım kendimi, fakat bir şey bulamadım.
sizce kim haklı? 😞
Not: 19 yaşındayım

Güncellemeler:
20gün Yalvarırım yardım edin
20gün LÜTFEN

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sinirli bir anına denk gelmiş olabilirsin, olur öyle arada.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...