Çirkin diye yargılamak?

beğenmediğiniz ve tanımadıgınız bir kıza o duysun diye yüksek bir ses tonunda çirkinsin demek adamlık mı sizce? bir erkek bunu neden yapar:S? kalp kırmaya neden bukadar bayılan insanlar varr://

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kalp kırmaya gerek yok dahası konusunu dahi açmam bana ne ilgimi çekmiyorsa. Artı akdeniz üni de bir kız gördüm güzel değil ama seksiydi ve ilgi çekici. Zeki olması da cabası

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çirkin neye göre, kime göre çirkin? Böyle bir kelime sarf etmesi o kişinin ayıbı. Sen çirkin olduğundan değil, o kişi edepsiz, kendini bilmez olduğundan öyle bir kelime söylüyor. Ve sen de ciğeri beş para etmeyen bu kişinin fikrini önemseyip moralini bozmuyorsun inşaallah?

0|0
    0|0
    • ilk anda bir üzüldüm duydugumda tabiki ama kahrolmuyorum ama anlayamıyorum böyle insanları

• anlamaya çalışmamanı öneririm çünkü boşa vakit geçirmiş olursun :) anlamaya değmeyecek kadar bomboş insanlar gerçekten.

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsanlar çok acımasızlar. Ben de (tam emin olmamakla beraber) 2 veya 3 kez tipsiz, çirkin gibi ifadelere açıkça, yüksek sesle maruz kalmıştım. Bunları önemsememek gerekiyor. Hatta onlara inat daha iyi olmak, daha başarılı olmak gerekiyor ki bizi şu anda çekemeyenler veya dış görünüşümüzden dolayı yargılayanlar ileride bize saygı duyacaklar. Onların terbiyesizliği, kimse böyle bir şeyi haketmez.

0|0
    0|0
  • Çirkinsin demekki tatlım 😀 Şaka bir yana bak siz birer gülsünüz benim gözümde dikeninizle bile güzelsiniz, Ne zaman kırmızı bir gülün üzerini kırmızı bir boya sürersen daha kötü durur veya güle parfüm sıkarsan daha kötü kokar o yüzden doğal olan her kız çok güzeldir moralini bozmak için söylemiştir Can'ım Takma boşver

0|0
    0|0
    • güzel olmadıgımın zaten farkındayım ama bunu söyleme geregi duyması cok acımasızca bence.

• Onu bunu boşver sen çay koy, içelim çayımızı bizi üzenlere ağzımıza geleni söyleyelim sonra mutluluklar dileyelim.

• terbiyesizliktir sadece.. art niyet vardır zaten..

0|0
    0|0
    • art niyet oldugu belli zaten karakterini huyunu suyunu bilmediğin tanımadıgın insana laf sokmak cok değişik..

• umursama.. gül geç..

• boşver sen takma bunları onların terbiyesizliği boşver bir dahaki ne kemik at önlerine it urur kervan yürür

0|0
    0|0
  • bana yaptilar bunu

0|0
    0|0
  • O apatlin beyni yokmuş demekki hayatı sadece görsellikten ibaret saniyor.

0|0
    0|0
  • Sorunları olan bir inan bunu yapar

0|0
    0|0
  • odunluktur no acıklama

0|0
    0|0
  • Eminim guzelsindir cekememistir

0|0
    0|0
    • yok ya güzel falan değilim kendimin de farkındayım ama böyle bir şey duyunca bir an üzüldüm duymak agır geldi bildiğim halde.

• Guzelsindir. Uzulme

• Ego tatmini

0|0
    0|0
  • Biz bunlara insan demiyoruz egoist köpek diyoruz

0|0
    0|0
  • onlar var ve daima olacak

0|0
    0|0
  • off ohh

0|0
    0|0
  • degil yavsaklik

0|0
    0|0
  • Masum biri değilse kendini beğenmiş bir tip varsa kendine gelsin diye denebilir

0|0
    0|0
    • tanımadıgın birini nasıl anlarsın:S:D

• Kibirli bakışlardan

Kızlar Ne Diyor 5

• İnsanoğlu, kınadığını görmeden ölmezmiş.. Allah ona da öyle bir eş verir ki her sabah uyandığında yanındakini görünce isyan eder. Boşver o küçük dünyalı insanları, takma bence.

0|0
    0|0
    • takmıyorum yani kendimin kusurlarımın farkındayım da ama işte acımasızca konusmak kalbimi kırıyo yani haliye:(

• Sünnetini iyi yapmamislar diye yargila onu 😒

0|0
    0|0
  • Aldirma sen adamliktan nasibini almayan cok

0|0
    0|0
  • İğrençlik, egoistlik, kendini bilmezlik

0|0
    0|0
  • kendini beğenmiş insanlar söyler canım takılma oylelerine

0|0
    0|0