Arkadaşım sizce işsiz mi?

Evlendi daha 19unda kurtulduk dedik Allahım sürekli her gün buluşalım yok görüşelim gel git. Canı sıkılıyor herhalde, kaynanasıyla yaşıyor yemek derdi felan da yok okulu var ama gitmiyor felan üniversite. Ben hayat derdine düşmüşüm, iş arıyorum bir taraftan sınavlara çalışıyorum. Sevgilini de al gel diyor, o zaten hayat derdine düşmüş ayrı. Hayat bize gülmüyor ki anasını satim o 1 yıldır koca parası yiyor zaten umrunda mı geçim felan. Bir de bize sürekli laf ediyorlar, yok ne zaman evlenceksiniz evlenmicek misiniz yok o çocuk almıcak mı seni felan şey zannediyorlar herhalde bizim paramız var masus bekletiyoruz, ya da evlenmicem a mk sanane böyle mutluyum

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaş listenden çıkarmak bu kadar zor mu ki!!!

0|0
    0|0
  • çok itici bir insansın. Arkadaşın evlenince kurtulduk demen, o evlende 1 yıldır koca parası yiyor demen.. Çirkefsin. İnsanın fikri neyse zikride odur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Icten ıce bence pısman evlendıgıne

0|0
    0|0
    • 20gün

cidden mi nasıl anladın

• 20gün

Sureklı sızlw takılması yenı evlı bırı evıyle ılgılenır kaynanam olsada ben yemek yapmak ısterım kocama ayrıca sızın ılıskınıze falan laf soylemesıde bunu goaterır dedıkleeınden bunu cıkarttım tabı o an gormedıgım ıcın o kadar da emın yorum yapamam sadece fıkrımı soylerım

Yükleniyor...