Söylenilen bir yalani düzeltmek?

Ya arkadaslar su an 18 yasindayim bundan 3 sene önce bir oglan ile birlikte oldugum yalanini ortaya atmistim (niye diye sormayin ergen ben cok utaniyorum su an ) ve o oglan bunu ögrenmisti kapima dayanip neden böyle bir yalan söyledin sana bakacagimi mi saniyorsun dedi bende ben demedim kuzenim dedi dedim (yalan söyledim) kapiyi yüzüne kapattim o gün bu gündür konusmuyoruz ayni siniftaydik o tasinmisti lise icin Kader ki cocuk tekrar yakinima tasindi ve simdi otobüs duraginda görüstügümüzde farkli farkli bakiyor. Bugün Hali sahada kardesimi görmüs arkadaslariyla (arkadaslari beni tanir). Bagira bagira adimi haykirip cok güzel, taş felan demisler... Ya bu ne demek oluyor ben onunla birdaha konusmak istiyorum ama yalan söyledigimi itiraf etmek istemiyorum biz cok iyi arkadastik yalanim ergenligim herseyi bozdu ben ona bu durumu nasil anlatabilirim (itiraf etmek disinda)

0|1
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• 15 yaşında örözpülük ettim mi dedin.

, Anıra anıra adını mı haykırmışlar..

Kardeş bilemiyorum hayvanlar alemi gibi olmuş orası

0|0
    0|0
    • 22gün

Ja cok utaniyorum yemin ederim yaa bir yardim et bos yorum yapacagina birak zaten utanmamaktan iyidir

• 22gün

50 liranı alırım

• 22gün

Ja bana böyle şeyler yazmaya devam edersen şikayet ederim. Aaa burada bir soru sorduk abazalar dolmasin

• okumadım çok uzun

0|0
    0|0
    • 22gün

Oku ve yardim et lütfen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...