İmkansızı başardım diyem var mı? İmkansızlık sizin için nedir?

Bizim dershanede bir psikologumuz var cevher adı belki tanıyan vardır içinizdeki saklı cevher diye kitabı var. o lisede okuma yazma.öğrendiğini anlattı ve cidden çok zorluklar icerisinde olupta okumayi asla birakmadigini soyledi cok şaşırdım şimdi ise kısa sürede bu kadar yükselmesi bana ışık tuttu yani imkansız denen şey bizim kendi kafamızda yarattığımız bir duvar değil midır sizce de? imkansızlık sizin için ne ifade ediyor sizin duvarınız nedir?

0|0
2|6

Erkekler Ne Diyor 6

• Her insanın hayatında dönüm noktaları vardır; olmayan bir insan yoktur diye düşünüyorum.
    Lakin bu imkansız olaylar kapıya dayandığında kimimiz geçiveririz, kimimiz kapıda kalırız kimimiz ise öyle imkansız denilen zorlukları atlattıktan sonra bocalarız.
    Kendimi düşünüyorum bazı zaferlerim var; ancak devamını getirememiş olmanın burukluğu var içimde.
    Peki çok mu çok imkansız şeyler diyeceksin.
    Hayır çok imkansız değil; lakin kolay da değil.
    "Şüphesiz güçlükle beraber bir kolaylık vardır.
    Gerçekten zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır." (İnşirah 5/6)

Biz her şeye rağmen diyelim ki:
    Mevla görelim neyler,
    Neylerse güzel eyler.

0|0
    0|0
  • Duvarın arkasını merak edip kırarsın ama benim sınırım aşağıda bir uçurumdan aşağı nasıl gidebilşrsin atlamak dışında seni oraya tercihlerin getiriyo hatalarınsa öldürür mantığınla geri dönsen kaybediceksin peki ya duygular bunu bilmiyorum sanırım benim imkansızım da bu

0|0
    0|0
  • iPhone 7 almaktır :D

0|0
    0|0
  • Fazla imkansız şeyler istemedim bu hayattan ama onları da başaramadım.

0|0
    0|0
    • 21gün

Elbet basaracaksin Birgün başka istediğin şeyler olursa

• 21gün

Hayal kırıklığı kötü ya

• 21gün

Aynen öyle hemde çok kötü

• imkansızı imkansız biri yener...

0|0
    0|0
  • Varvar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İmkansız kavramına hicbir zaman erişemedim. Yani, imkansızı başarmak hayal olarak kalacak.

0|0
    0|0
  • İmkansız diye bir şey yoktur bence.. sadece bazı hayaller hemen olmayabilir... Bazen kısmettir olmaz ama bu hayalinizin imkansız olduğunu göstermez... hayallerinizin peşinden koşun bir gün elbet yorulacaklardır 😊😇

0|0
    0|0
Yükleniyor...