Tatdı tuzu kalmadı artık. h?

artık herşey sıkıcı ortamlar bayar içmek bayarr pc oyunları sıktı artık arkadas sohbetler bayıyor gerçi benım soıhbetim ilgi alamları farklı onlara göre. yani yaptıgımız aktıviteler nebilim arabayla gezmek bisikletle dag turu yapmak yuzmek ava cıkmak var ama hiç takılmadım ilgimi çekmiyor cafeler hiç istek yok artık bende normalmı sizce yaş 20. ç

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• 20 yasindasin hayatın baharındasın daha ortalamanin çeyreğine bile gelmemisin Allah uzun ömürler versin. Kitap oku , tek başına sinemaya git , dışardan yemek söyle ac bir film , yuruyus yap müzik dinleyerek , yeni yerler kesfet , yeni arkadaşlar edin..

0|0
    0|0
    • 22gün

ya aslında benı durduran tek şey para surekli aynı şeylerden zevk alan bırı deılım bir sure sonra bayıyor arkadaşlar her geldıgınde bı 15 dk ugrasıyolar benı çarsıya goturmek için bunlar hiç sıkılmıyor çarsıya gıtmekten ben de hep aynı cevap ne var şu carsıda biktım hep aynı şeylerı gormekten bende haklıyım

• 22gün

Sosyalleees en iyisii

• 22gün

sosyalleşmak ya şımdı ben E. M. L Cıkışlı oldugum için benim kız ortamım orta 8 de bitti herkes dagıldı erkek desen E. M. L yanı. D erkek ortamı bol ıstemedıgın kadar kız ortam yopmak zor benim için zaten ilgimde yok. aramıyorum ama. gerekli ha ben okadar boş deilim hoşlandıgım bırı oldugu zaman affım olmaz gıder acılırım tanımadıgım ınsanlara acılmak kolay hoşlanmak falanda yani benim en aşık oldugum insanla en fazla 2. hafta cıkıyorum boguyorlar adamı sureklı biyere cagırı zırt pırt ılla göt göte yaşıcazz sonra bıkıp salıyorum aşık bile olsam farketmiyor ama ben o kızın guzelligine vurulmuştum gersi sarmadı . b

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen

0|1
    0|0
  • yeni bir kız arkadaşı ya da sevgili yapma isteği de yok. dimi

0|0
    0|0
    • 22gün

kardeşim varda ondanda sıkılırım dıye bulaşmıyorum elimdeki son koz en son aşık oldugum kız cok guzeldı bomba. D neyse cıkmaya başladık 2 hafta da baydı benı saldım ben bende boyle bir şey var anlamadım gitti

• 22gün

banko en erken 2 de yatarım geçeleri uyumayı sevmıyorum aslında elımden gelse 3saatlık uykuyla yasarım bide su sorun var bir aralar cok fazla uyku felcı (karabasan) geçiriiyordum o yuzde saat 1 den once uyumaya calısıyorum. eskilerr ahh eskiler nerde o cocuklugumuz be yalan dolan olmaz kın olmaz saatlerımız her zaman birseylerle ugrasarak geçerdı

• 22gün

yani tam bilemiyorum ama doktora git anlat derim ben

Yükleniyor...