Hiç bir şey için çok dua ettiniz ve o şey oldu mu?

Bir şeyin olmasını cok ama cok istiyorum çok dua etsem kabul olur mu daha doğrusu duanın kabul olma şartları nedir?

0|0
16|8

Erkekler Ne Diyor 8

• Kakamın geçmesini istemiştim geçmişti bir tek bu var :D

0|1
    0|0
    • 20gün

Anladım ama bu bıraz sıradan sevdiğim kişiyle birlikte olmak istiyorum artık bu mesela 😫😫😫

• Evet oldu... Hemde sayısız... Dua ederken; "samimi olun, ısrarcı olun ve sabırlı olun..."

1|0
    0|0
  • Küçükken dudaklarım kırmızı olsun derdim sebebi neydi bilmiyorum şu an kırmızılar

0|0
    0|0
  • oldu ve o gun hayatimin en mutlu gunuydu. o mutlu oldugum gunu asla unutamam. ama nedenimi bilmedigim bir sekilde bozuldu o mutluluk. yine de hayirlisi diyorum...

0|0
    0|0
  • oldu.

0|0
    0|0
  • Çok ettim ve hiçbiri olmadı

0|0
    0|0
  • maalesef olmadi..

0|0
    0|0
  • dua show! show must go on

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Dua, içimizden gelen bir haykırıştır.. Her duayı Allah duyar bilir.. ama bazen biz bizim için hayırlı olanı bilemeyiz.. isteriz ki duamız kabul olsun duamız kabul olmuyorsa belkide hayırlısı budur yani bilemeyiz.. dua içten geldiği gibi edilir.. inşallah kabul olur duaniz 😊

1|0
    0|0
  • evet ettim, olmadi

0|0
    0|0
  • olur tabi sartlari bbana kalirsa samimiyet tam tekmil hemde ama hocalar namz kilin falan da diyorlar netten arastirabilirsin ayrintili bir sekilde ama ben ne zaman samimi etsem hep oldu cok sukur

0|0
    0|0
    • 20gün

Ama mesela o dua Benım ıcın hayırlı değilse cok ıstesem bile olur mu

• 20gün

hayirlisibi istemek lazim allah kulunu severae ne kadar iatesede hayirsizsa vermez miss

• bir şey için gerçekten çok dua ettim yıllarca dua ettim

0|0
    0|0
  • oldu. Üniversite kazandım. Babama trafik kazasında yürümez hatta ölüm tehlikezi var demişlerdi şükür şu an çok iyi yürüyor. Bişey için çok dua edersen o dua geri çevrilmez

1|1
    0|0
  • Ettim ve oldu sabrın sonu selamet

1|0
    0|0
  • olmadı ama olacağına inanıyorum

0|1
    0|0
  • Oldu tabi.
    Şartı yok. Ama hadis vardı Allah a ağlayarak için için dua edin diye. Kalpten iste elini aç başkasından bekleme olur inşallah

0|0
    0|0
  • Oldu :-)

0|0
    0|0
  • Evet.. İnanarak içten dua et

1|0
    0|0
  • Ettim oldu...

0|0
    0|0
  • Evet oldu çok şükür

0|0
    0|0
  • 1 yıl boyunca her namazdan sonra hıçkırıklara boğularak dua etmiştim ve oldu mucizevi bir şekilde oldu hatta.

0|0
    0|0
    • 18gün

Ne dua ettin çok merak ettim gerçekten söyleyebilir misin?

• 18gün

Panik atak ve saçma korkular

• oldu tabi şartsız Allaha güvenerek hayırlısını isteyerek dua et ve başlamadan önce salavat getir temiz bir kalp ile iste duan hayırlı ise kabul olur inşAllah

0|0
    0|0
  • Oldu...

0|0
    0|0
  • sadece 15 yaşımda. 16 ya geçince çuvalladim, hiç bir duam kabul olmadı. sebebi meçhul

0|0
    0|0
Yükleniyor...