Siz Cumhurbaşkanı olsaydınız ilk ne yapardınız?

Cumhurbaşkanı siz olsaydınız ilk işiniz ne yapmak olurdu?

0|0
4|20

Erkekler Ne Diyor 20

• Kadinlara siddet ve tacizi bitirirdim. Teror icin yeni bir adim cizerdim. Avrupaya sikayet eden ve bunun gibi pkk destek verenleri olmekten beter bir ceza verirdim. Halkin yanina giderdim uzak davranmazdim. Dinlerdim vatandasi. Dis politikada dikkatli davranir objektif hareket eder ulkemin mefaatlerine gore hareket ederdim. Issizlik sorununu cozmek icin yeni is sahalari acar bu sorunu bitirirdim. Egitim sistemine kokten degisiklik yapip sinavla degil insanlarin yetenegine gore egitim sansi tanirdim. Din ozgurlugunu getirirdim. Lgbt uyeleri icin ozgurce ifade etmelerini saglardim. Elestirelere acik olup onume geleni iceri almazdim. Daha yazilir da neyse..

0|0
    1|0
  • İdamı getirirdim.

0|0
    0|0
  • Ulkemizi Iskandinav ulkelerinin dibine yerlestirirdim. Tabiki guzel kizlardan dolayi değil, ülkenin refahı için 😅

0|0
    0|0
  • Tüm yetkilerimi kullanıp LivingLife nerde yaşarmış, kimmiş öğrenirdim.. Resminin diğer yarısını da yapboza eklerdim.. Sonra saltanattan uzak bir şekilde bir tanışma fırsatı ayarlardım;herhalde geri planda Funeral for a Friend-History çalardı... böyle işte.

0|0
    0|0
  • 1 - Asgari ücreti yükseltirdim.
    2 - Çalışma saatlerinde değişikliğe giderdim
    3 - İşsizlere iş imkanı sağlardım
    4 - Ülke de ne kadar kiracı varsa Ev sahibi yapmaya çalışırdım

Daha çok yapılacak şey var da , aklıma şuanlık gelen bunlar.

0|1
    0|0
  • Yol.
    iyi oy getiriyor

0|2
    0|0
  • Ortalığı karıştırmadan nasıl istifa edebilirim bir yolunu arardım :)

Hayatında hiç muhtarlık bile yapmamış birinden ne kadar cumhurbaşkanı çıkar ki? :)

0|0
    0|0
  • Ne isterlerse verirdim, oğluma gemi filosu kurardım, ayakkabı kutularında para saklardım, t. c ibaresini kaldırırdım kurumlardan, milli takımın formasını turkuvaz yapardım, andımızı yasaklardım

0|1
    1|1
    • 22gün

Ben yapınca niye eksiliyonuzzz 😂😂😂😂

• 22gün

Daha sen özgürlük olan bir ülkede başkasının yaptığı hataları söyleme cesareti gösteremiyosun seni muhtar bile yapmazlar zaten kardeş

• 22gün

@yozersefe onun gibiyim işte ben yapmadım 😂😂😂

• Bir bmw m6 cuope cekerım altıma :D

0|0
    0|0
  • idami getirirdim

1|1
    0|0
  • Kendime ahmet ve binali gibi kukla arardım

0|1
    1|2
  • Gözlerine bakan herkesi cezalandirirdim

0|0
    0|0
  • İlk önce vatandaş olarak kendi işiöi yapayım da, Cumhurbaşkanlığını sonra düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Herkese kitap dağıtırdım.

0|0
    0|0
  • istifa edip recep tayyip lehine konusma yapardım

0|0
    0|0
  • başkan yapmak kendimi :D

0|0
    0|1
  • Tüm hainleri ipte sallandırırım

0|0
    0|0
  • İDAM CEZASI.
    TOFAŞ KUŞ SERİSİ ÜRETİMİ

0|0
    0|0
  • İzdivaç programlarını kapattırım kadına şiddet yapan kişileri işkenceye sokarım okullarda ögrencileri çok sıkan müdürleri ögretmenleri attırırım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...